Sakarā ar Vācijas lidsabiedrības Lufthansa stjuartu streiku no lidostas Rīga piektdien, 7. septembrī, atcelti abi lidojumi no Rīgas uz Frankfurti, Db.lv noskaidroja Lufthansa Latvijas birojā.

Lielākajai daļai pasažieru, kuru reiss ticis atcelts, lidsabiedrība piedāvājusi alternatīvu lidojumu ar citu aviokompāniju. Lai nodrošinātu savu pasažieru lidojumus no Rīgas uz Vāciju, Lufthansa izmantojusi vairākas citas aviokompānijas, Db.lv stāstīja Lufthansa birojā.

Alternatīva nav atrasta vien nedaudziem pasažieriem, kas nebija atstājuši savu kontaktinformāciju, kā arī nesazinājās ar Lufthansa biroju.

Sestdien no Rīgas notiks abi Lufthansa lidojumi uz Frankfurti.

Db.lv jau rakstīja, ka piektdien Lufthansa stjuarti devušies 24 stundu ilgā streikā, lai panākto no lidsabiedrības algas palielināšanu 5% apmērā, kā arī to, ka darbā netiek pieņemti zemāk atalgoti pagaidu stjuarti. Patlaban stjuartu streiks nav licis aviosabiedrībai piekāpties. «Ir bijusi komunikācija, bet to nevar saukt par sarunām,» piektdien pauda arodbiedrības pārstāvji. Kā jau vēstīts iepriekš, paziņojums par streiku izplatīts pēc ilgām Lufthansa un arodbiedrības pārstāvju diskusijām, kas rezultātu nav devušas.

Stjuartu streiks piektdien lika lidsabiedrībai atcelt tūkstoti reisu, atsaucoties uz Lufthansa pārstāvju pausto, vēsta thelocal.de.

Saistībā ar streiku trešajā Eiropas lielākajā lidostā Frankfurtē izveidojušās pasažieru rindas. Simtiem pasažieru nakti nācās pārlaist lidostā. Piektdien uz zemes palikuši simts tūkstoši Lufthansa pasažieru.

Līdz šim streiks licis atcelt tikai Vācijas un Eiropas mēroga lidojumus, tomēr piektdien varētu tikt ietekmēti arī starpkontenintālie pasažieru pārvadājumi, piemēram, maršrutā Frankfurte-Ņujorka un Minhene-Honkonga, ziņo thelocal.de.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra