Īrijas zemo cenu lidsabiedrība Ryanair trešdien uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Mančestru Lielbritānijā. Aviokompānija reisus ar gaisa kuģi Boeing 737 – 800 veiks divas reizes nedēļā – trešdien un svētdien, un lidojums ilgs divas stundas un 40 minūtes.

Par godu pirmā reisa atklāšanai tikusi pagatavota īpaša kūka futbola laukuma formātā ar pazīstamās futbola komandas Manchester United logotipu. Ņemot vērā futbola popularitāti Mančesterā, pirmā reisa pasažieriem tika dāvātas arī mini šokolādes futbola bumbas, informē lidosta Rīga.

Lidosta arī atgādina, ka no ceturtdienas, 8. novembra, aviosabiedrība Ryanair atsāks lidojumus uz Brēmeni Vācijā.

Db.lv jau vēstīja, ka Īrijas zemo cenu lidsabiedrība Ryanair finanšu gada pirmos sešus mēnešus noslēgusi ar peļņu 596 miljonu eiro apmērā pēc nodokļu nomaksas, kas, salīdzinot ar aizvadīto gadu, ir pieaugums 10% apmērā.

Lidsabiedrības ieņēmumi sešu mēnešu laika posmā, kas beidzās septembrī, veidojuši 3,11 miljardus eiro, kas, salīdzinot ar aizvadītā gada pirmajiem sešiem mēnešiem, ir pieaugums 15% apmērā.

Gada pirmajos sešos mēnešos par 7% pieaudzis Ryanair pārvadāto pasažieru skaits. Tas sasniedzis 48 miljonus cilvēku. Savukārt par 6%, salīdzinot ar 2011. gadu, pieaugušas vidējās biļešu cenas.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra