Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair šā gada ziemas sezonā pamatīgi apcirpusi lidojumus no Tallinas lidostas, atstājot vien maršrutus Tallina-Oslo, Tallina-Milāna un Tallina-Londona.

Pērn ziemas periodā Ryanair no Tallinas lidoja arī uz Barselonu, Brēmeni, Dublinu, Diseldorfu un Stokholmu. Lidojumi uz šiem galamērķiem, kā arī uz Mančestru un Frankfurti, tiks pārtraukti šā gada oktobra beigās un novembra sākumā, vēsta ERR.

Ryanair jau augustā paziņoja, ka, salīdzinot ar pērno ziemas sezonu, ievērojami  samazinās ziemas lidojums arī uz un no Somijas. Šis fakts jau tobrīd lika izplatīties spekulācijām, ka līdzīgs scenārijs varētu sagaidīt arī Igauniju.

Ziemas sezonas lidojumu samazināšanu Igaunijā un Somijā Ryanair Ziemeļvalstu un Baltijas pārdošanas un mārketinga vadītāja Elina Hakkarainena skaidro ar aizvien pieaugošajām degvielas izmaksām, kas liedzot Ryanair piedāvāt lētākus lidojumus ziemas sezonā.

Viņa arī norādīja, ka lidojumu samazināšana nav saistīta ar nekādām problēmām Tallinas lidostā, turklāt jau pavasarī Ryanair centīšoties atjaunot visus iepriekšējos savienojumus.

Tallinas lidostas pārstāvis tajā pat laikā norāda, ka Ryanair lidojumu samazinājums ziemas periodā «neesot nekas dramatisks».

Jau ziņots, ka ziemas periodā Ryanair no lidostas Rīga atsāks lidojumus uz Brēmeni. Tāpat zināms, ka sākoties ziemas sezonai Ryanair pārtrauks lidojumus no Rīgas uz Liverpūli, tā vietā piedāvājot lidojumus no Rīgas uz Mančestru, kas atrodas salīdzinoši netālu no Liverpūles.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra