Remontdarbi, kas pilnā sparā rit vairākās Rīgas ielās, rada bažas skolēnu vecākos, ka 3. septembrī, vedot bērnus uz skolu, nāksies piedzīvot pamatīgus sastrēgumus. Rīgas domes Satiksmes departaments gan apgalvo, ka daudzviet līdz septembrim ielu seguma atjaunošanas darbi būs pabeigti, bet citviet lielām problēmām nevajagot būt, jo satiksme pilnībā netiek slēgta, raksta laikraksts Diena.

Līdz 3. septembrim Rīgā būs pabeigti remontdarbi Kalnciema ielā no Lielirbes ielas līdz Ventspils ielai, Apūzes ielā no Anniņmuižas ielas līdz Zalves ielai, Tērbatas ielā no Matīsa ielas līdz Tallinas ielai un Skuju ielā no Vecāķu prospekta līdz A. Dombrovska ielai.

Līdz 9. septembrim seguma atjaunošanas remontdarbi turpināsies Tilta ielā no Tvaika ielas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei, Dienu informēja Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna – Ozola. Septembrī turpināsies ielu rekonstrukcijas darbi Ziemeļblāzmas ielā no Baltās baznīcas līdz Kāvu ielai, kur satiksme nav intensīva, kā arī deformācijas šuvju nomaiņa uz tilta pār Mīlgrāvi, kur gan satiksmes traucējumi varētu būt būtiskāki.

Paši vērienīgākie ielu rekonstrukcijas darbi, kur satiksmes ierobežojumi būs spēkā līdz nākamā gada rudenim, ir divi – Krišjāņa Valdemāra un Daugavgrīvas ielas satiksmes mezgla rekonstrukcija un Dienvidu tilta trešā kārta no Bauskas ielas līdz Ziepniekkala ielai.

Ir iespējams, ka vēl citi satiksmes ierobežojumi varētu tikt ieviesti uzņēmumu Rīgas satiksme, Rīgas ūdens vai Latvenergo darbu dēļ, pieļāva U. Ahuna – Ozola.

Ceļu remonta darbi turpināsies visā Latvijā. Latvijas Valsts ceļi (LVC) pārstāve Ieva Niedra vaicāta, vai ceļu remontus apdzīvotās vietās nav pieņemts organizēt tā, lai uz skolas laika sākumu tie būtu beigušies, atzina, ka šādas prakses nav, jo septembris vēl ir ceļa remontu īstā sezona, kad darbi notiek intensīvi.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Karikatūra