Smiltenē reģistrētā SIA Firma Madara 89 no Swedbank meitasuzņēmuma — SIA Ektornet Management Latvia — ir iegādājusies Aizkrauklē lielāko tirdzniecības centru — IGA centru, vēsta reģionālais medijs Staburags.

SIA Firma Madara 89 ir pārtikas un nepārtikas preču vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums. Latvijā darbojas vairāk nekā 60 šī uzņēmuma veikalu ar preču zīmēm Top! un Labais.

IGA centra pārvaldniece Ieva Erdmane stāstījusi, ka ēkā būs ievērojamas pārmaiņas —  pusgada laikā veiks centra pārbūvi, un pircējiem durvis vērs viens no lielākajiem Top! veikaliem Latvijā, tā kopējā tirdzniecības platība būs vairāk nekā 1500 kvadrātmetru. Darbu turpinās pašreizējais veikals Labais un citas tirgotavas. Centrā sāks darbu arī jauns liels veikals Mājai un dārzam.

«Kopējā IGA centra tirdzniecī­bas platība ir vairāk nekā 7000 kvadrātmetru, kas līdz šim ir bijusi tikai daļēji izmantota. Līdz ar pārbūvi ir plānots centru pilnībā piepildīt ar jauniem veikaliem un pakalpojumu sniedzējiem,» Staburagam stāstījusi Ieva Erdmane.

Ekonomika

Finanses

Mazais bizness

Tehnoloģijas

Dzīvesstils

Foto galerijas

Karikatūra