Dienas Bizness

 • 26 trešdiena,
  aprīlis

  Alīna, Sandris, Rūsiņš

 • Eiro kalkulators

   EUR  LVL
 • Valūtu kursi

  GBP: 0.8493

  USD: 1.0891

Tirdzniecība un pakalpojumi

Rimi hipermārketā atvērta Klēts    5

SIA Rimi Latvia sadarbībā ar lauku labumu piegādātāju SIA Rāmkalni Serviss ieviesusi jaunu konceptu veikals veikalā un Rimi hipermārketā t/c Spice atvērusi zemnieku veikaliņu Klēts.

Pilotprojekts, kas jau veiksmīgi pērn īstenots Lietuvas un šogad arī Igaunijas veikalu tīklā, Rimi pircējiem došot iespēju iegādāties zemnieku saimniecību produkciju.

Zemnieku veikaliņa Klēts platība ir 70 m2, tas nodrošināšot 10 jaunas darba vietas.

«Zemnieku veikaliņa Klēts izveide Rimi hipermārketā ir nozīmīgs solis uz priekšu Rimi un zemnieku sadarbības paplašināšanā. Tā ir iespēja mazajiem ražotājiem, kas ražo kvalitatīvas un savā ziņā pat ekskluzīvas preces nelielos apjomos, savu produkciju tirgot Rimi veikalu plauktos,» norāda Valdis Turlais, SIA Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Zemnieku veikaliņa piedāvājumā būšot dažādi graudaugu produkti, dārzeņi un augļi, gaļa un gaļas izstrādājumi, piena produkti, maizes un konditorejas izstrādājumi, dažāda veida garšvielas, tējas, eļļas, našķi, konservētie produkti un olas, kā arī alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni. 

 

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas kategorijā

Tirdzniecības centra Dino Zoo Pasaule izveidē investē 800 tūkstošus eiro

Tirdzniecības centra Dino Zoo Pasaule izveidē investē 800 tūkstošus eiro  7

Rīgā, Krasta ielā 52, šodien 25. aprīlī, durvis vēris Baltijā vērienīgākais dzīvnieku pakalpojumu un tirdzniecības centrs Dino Zoo Pasaule. Jaunā centra attīstīšanā investēts vairāk nekā 0,8 miljoni eiro un tā kopējā platība veido 3000m2,...

Reklāma