Transports un loģistika

airBaltic lidojumu laikā sāk pārdot nekustamos īpašumus

Gunta Kursiša, 26.07.2012

Mājoklis projektā Mārsili

Avots: arcoreal.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic, sadarbojoties ar Arco Real Estate, lidojuma laikā saviem klientiem sāk piedāvāt iegādāties nekustamos īpašumus.

Šāda veida kampaņa pasaulē notiek pirmo reizi.

Lidojuma laikā klientiem tiks piedāvāts iegādāties kuponu 30 eiro vērtībā, kas savukārt dod iespēju saņemt atlaidi līdz 9500 eiro. Ar šo kuponu, ierodoties Arco Real Estate birojā, jāvienojas par konkrētajā projektā esoša īpašuma iegādi un atlaides saņemšanu.

Šajā akcijā interesentiem tiks piedāvāta iespēja iegādāties īpašumu ar atlaidi trīs projektos – ekskluzīvu dzīvokļu ēkā Rīgā, Martas ielā 7 un Baltezerā, projektā The Pearl, kā arī projektā Mārsili.

Jau vēstīts, ka airBaltic lidojumu laikā piedāvājusi iegādāties Mini Cooper automašīnu, ieviesusi iespēju lidojuma laikā saņemt rožu pušķi, tāpat lidsabiedrība ir pirmā aviokompānija pasaulē, kas izveidojusi savu pašapkalpošanās velonomu un ierosināja dibināt taksometru kompāniju BalticTaxi, kā arī ieviesusi maltītes no ekoloģiskiem produktiem biznesa klases pasažieriem.

Arco Real Estate ir nekustamo īpašumu uzņēmums, kas dibināts Igaunijā 1992. gadā. Uzņēmums ir kotēts Tallinas fondu biržā kopš 2007. gada jūnija. Latvijā kompānija uzsāka darbību 1997. gadā un šobrīd sniedz pakalpojumus Rīgā, Saulkrastos, Jelgavā, Cēsīs, kā arī Liepājā un Jūrmalā. Uzņēmumā tiek nodarbināti aptuveni 60 speciālisti.

Komentāri

Pievienot komentāru