Transports un loģistika

airBaltic pagarina pašapkalpošanās reģistrācijas periodu

Lelde Petrāne, 21.03.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Aviokompānija airBaltic ir ieviesusi papildu uzlabojumus savā pašapkalpošanās reģistrācijas sistēmā, nodrošinot tās pieejamību 72 stundas pirms paredzētā lidojuma iepriekšējo 36 stundu vietā.

Kopš šā gada 1.februāra airBaltic ieviesa izmaiņas interneta un mobilās reģistrācijas sistēmā. Tā, piemēram, reģistrācija internetā ir pieejama līdz vienai stundai pirms reisa izlidošanas iepriekšējo divu stundu vietā.

Veicot reģistrāciju internetā, pasažieri, kuriem nav reģistrējamā bagāža, var doties tieši uz lidostas drošības kontroles punktu. Savukārt pasažieriem, kuriem ir reģistrējamā bagāža, tā ir jānodod tam speciāli paredzētā vietā.

Visiem pasažieriem, kuri vēlas izmantot personalizētu reģistrāciju lidostā, šis pakalpojums tagad tiek piedāvāts par 7 LVL (10 EUR).

Pasažieriem, kuri vēlas veikt reģistrāciju pie Biznesa klases galdiņa, tiek piedāvātā ātrā reģistrācija, šo pakalpojumu iegādājoties airBaltic.com. Personalizēta reģistrācija lidostā bez maksas tiek piedāvāta pasažieriem, kuri iegādājušies biznesa Flex un biznesa klases lidojuma biļetes, BalticMiles VIP karšu īpašniekiem, pasažieriem, kuri ceļo kopā ar bērniem līdz 2 gadu vecumam, pasažieriem, kuri lūguši speciālu palīdzību, pakalpojumus vai medicīnisko palīdzību un pasažieriem, kuri ceļo no lidostām, kur pašapkalpošanās reģistrācija nav pieejama.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem.