Pārtika

Aldaris dod priekšroku vietējiem vadītājiem

Lelde Petrāne, 23.08.2016

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Par AS Aldaris jaunajiem valdes locekļiem kļuvuši uzņēmuma pārdošanas direktors Artūrs Ilziņš un personāla direktore Sigita Ozola. Iepriekš uzņēmuma valde strādāja nepilnā sastāvā un tajā darbojās tikai bijušais uzņēmuma izpilddirektors Marguss Kasteins, kurš darbu uzņēmumā ir atstājis.

Kā atzinusi Carlsberg Grupa, tad pašreizējos alus tirgus apstākļos, kas ir ļoti izaicinoši, ir ļoti svarīgi, lai uzņēmuma valdē būtu pārstāvēti vietējie vadītāji, kuriem ir atbilstošas kompetences un zināšanas par vietējo tirgu.

Uzņēmuma pārdošanas direktors Artūrs Ilziņš uzņēmumā strādā nepilnu gadu, šajā laikā lielu vērību pievēršot uzņēmuma produktu portfeļa un klientu attiecību sakārtošanai, kā arī iekšējo darba procesu un pārdošanas rādītāju uzlabošanai. Arī iepriekšējā pieredze A.Ilziņam ir saistīta ar pārtikas industriju, strādājot vairākos šīs sfēras uzņēmumos.

Līdzīgi kā A.Ilziņš, arī Sigita Ozola darbu Aldarī uzsāka 2015. gada beigās. Sākotnēji uzņēmumā viņa pildīja personāla vadītājas pienākumus, bet 2016. gada sākumā jau kļuva par alus darītavu Aldaris un Saku personāla direktori. S.Ozola iepriekš strādājusi gan pārtikas un finanšu, gan IT nozarē.

Jauno Aldara izpilddirektoru plānots iecelt tuvākajā laikā, rūpīgi izvērtējot dažādus iespējamos atlases kritērijus, t.sk. vietējā menedžmenta priekšrocības.

Komentāri

Pievienot komentāru