Alfor: mums nav «melnās kases»

2011. gada 28. janvāris plkst. 10:30
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

«SIA Alfor nekad nav bijusi nekādas «melnās kases», baumas par kuras eksistenci pieļāvuma formā izplata bijušais azartspēļu industrijas darbonis Jānis Dāvis un arodbiedrību funkcionārs Andrejs Melnalksnis,» uzsver Alfor finanšu direktore Dace Konrade.

«Melnalksnis arī melo, ka kāds no uzbrukuma dalībniekiem brāļiem Hristoforidi savulaik būtu strādājis Fenikss zālē par apsargu – neviens no abiem brāļiem nav bijis Alfor darbinieks, » skaidro D.Konrade.

Alfor neesot zināms, kāpēc J.Dāvis un A.Melnalksnis, kurš savulaik ir pārstāvējis Hristoforidi intereses, izplata nepatiesu informāciju.

J.Dāvis Neatkarīgajai norādīja, ka azartspēles kā lāpa deg visā Latvijā, bet pēdējo trīs gadu laikā neesot uzlikts neviens papildu nodoklis. Tātad kāds viņus lobējot. Ar azartspēlēm agrāk saistītais biznesmenis norāda, ka pašlaik nedarbojas neviens likums, kas kontrolētu naudas inkasāciju. «Acīmredzot taupības nolūkos spēļu zāles naudu savāc vienā punktā un tikai tad nodod tālāk, jo to var atļauties, – inkasācijas sistēma pie mums nav izstrādāta,» saka J.Dāvis. Komentējot, vai likuma robu dēļ paveras iespēja netraucēti uzglabāt arī melno kasi, uzņēmējs izsakās lakoniski: «Tas ir 200 procenti!»

Laikrakstā versiju par iespējamu melno kasi, kas glabājusies Jēkabpils spēļu zālē Fenikss, izteicis arī A.Melnalksnis. Viņš pieļauj, ka par naudas plūsmu un grafiku uzzinājis tieši kāds no brāļiem Hristoforidi, jo viens no viņiem spēļu zālē Fenikss Jūrmalā strādājis par apsargu. «Pilnīgi iespējams, ka viņi redzēja, ka tur ir arī nelikumīga nauda, par kuras nolaupīšanu neviens neziņotu,» norādījis A Melnalksnis.

D.Konrade iepriekš norādīja: «Lai novērstu baumas un spekulācijas, darām zināmu, ka 26.janvārī uzņēmuma darbiniekiem tika atļauts veikt naudas līdzekļu inventarizāciju, kurā konstatētā naudas summa ir 104,5 tūkst. Ls.»

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām