Pie Jēkabpils laupītājiem atrasti 104 tūkstoši latu

2011. gada 27. janvāris plkst. 13:38
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Pie laupītājiem, kas aplaupīja spēļu zāli Fenikss Jelgavā atrasti 104,5 tūkst. Ls, DB informēja spēļu biznesa uzņēmuma SIA Alfor finanšu direktore Dace Konrade.

«Lai novērstu baumas un spekulācijas, darām zināmu, ka 26.janvārī uzņēmuma darbiniekiem tika atļauts veikt naudas līdzekļu inventarizāciju, kurā konstatētā naudas summa ir 104,5 tūkst. Ls,» norāda uzņēmuma pārstāve.

Viņa arī skaidro, ka inkasācija uzņēmumā tiek veikta saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem, un, atbilstoši drošības standartiem, uz Jēkabpili pirms nodošanas kredītiestādē tikusi atvesta nauda no visā reģionā izvietotajām spēļu zālēm.

D.Konrāde arī noliedz atsevišķos medijos izskanējušo informāciju, ka kāds no uzbrucējiem varētu būt bijis SIA Alfor darbinieks.
DB jau rakstīja, ka 25.janvārī Jēkabpilī pakaļdzīšanās laikā bojā gāja viens, bet ievainoti tika vēl divi policijas darbinieki.

Spēļu zālē iegāja pieci bruņoti vīrieši un mēģinājuši to aplaupīt. Spēļu zāles apsargs paspēja nospiest trauksmes pogu un uz notikuma vietu izbrauca Valsts policijas, kā arī apsardzes firmas darbinieki.

Pakaļdzīšanās laikā starp policijas darbiniekiem un uzbrucējiem sākās apšaude, kuras laikā nāvējošas traumas guvis viens policijas darbinieks. Ievainoti tika vēl divi policijas darbinieki, viens no tiem guva smagus ievainojumus.
Policija aizturēja visus piecus uzbrucējus, no kuriem trīs arī ir ievainoti.

Vēlāk atklājās, ka divi no Jēkabpilī notikušās bruņotās laupīšanas aizturētajiem ir specvienības Alfa darbinieki, savukārt vēl divi ir Valsts policijas Tukuma iecirkņa darbinieki, kas iepriekš jau atstādināti no pienākumu pildīšanas cita kriminālprocesa ietvaros.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi