Arī Rīgas lidosta domā par nekomerciāliem projektiem

2017. gada 12. oktobris plkst. 16:10
Dalies ar šo rakstu

Starptautiskā lidosta «Rīga» nemitīgi attīsta pasažieriem piedāvāto pakalpojumu klāstu, gan piedāvājot aizvien jaunas iepirkšanās iespējas, gan arī attīstot nekomerciālus projektus, lūgta komentēt ziņu, ka Tallinas lidostā pasažieriem turpmāk bez maksas būs pieejama sporta zāle, biznesa portālam db.lv norādīja VAS Starptautiskā lidosta «Rīga» Komunikācijas vienības vadītāja Laura Karnīte.

«Tā kā lidostas strateģiskais mērķis ir kļūt par starptautisku gaisa satiksmes mezglu, piesaistot aizvien vairāk tranzīta un transfēra pasažieru un attīstot tālos lidojumus, lidostas pakalpojumu piedāvājums tiek pilnveidots tā, lai tas būtu pievilcīgs ceļotājiem, kuri veikuši garus lidojumus vai pavada lidostā ilgāku laiku, gaidot nākamo lidojumu,» viņa skaidro.

Cita starpā šā gada oktobrī ir lidostā atvērti pieci jauni objekti, tostarp SPA un skaistumkopšanas salons «Embassy of Wellness», vīriešu frizētava «Wood Religion», rotaslietu veikals «Grenardi», Latvijā ražotu preču veikals «Roots of Latvia» un pieprasītāko preču veikals «ATU DUTY FREE». Līdz gada beigām durvis vērs vēl četri pavisam jauni pakalpojumu sniedzēji – vīna kafejnīca-veikals «Easywine», sporta bārs «Tickerdaze», veselīga uztura kafejnīca «Aspara goose» un elektronisko cigarešu kiosks.

«Kas attiecas uz sporta zāles izveidi lidostā «Rīga», ir jāizvērtē konkrētā pakalpojuma pieprasījums un arī sadarbības partnera nosacījumi investīciju veikšanai. Lidostas «Rīga» termināļa platību attīstības koncepcija paredz ne tikai maksas pakalpojumu piedāvājuma attīstīšanu, bet arī pozitīvas pieredzes un patīkamas vides radīšanu pasažieriem, veidojot dažādus nekomerciālus projektus,» stāsta L. Karnīte. Kā vienu no plānotajiem projektiem viņa min Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Latvijas reprezentatīvā paviljona izveidi, kur 360 kvadrātmetru platībā ikviens pasažieris varēs iepazīties ar Latvijas tūrisma, biznesa, investīciju vides, vietējo ražotāju un pakalpojumu sniedzēju ekspozīciju.

Tallinas lidostā pasažieriem atvērta sporta zāle

Šogad vasarā lidostā izveidota jauna Biznesa zāle, savukārt nākamgad plānots lidostas ārpus Šengenas zonā izveidot vēl vienu Biznesa zāli. Savukārt lidostas terminālī ir izveidots arī bērnu rotaļu laukums un nākamā gada laikā plānots atvērt vēl divus jaunus bērnu rotaļu laukumus.

Lidostas pārstāve atzīmē, ka Starptautiskās lidostu padomes (Airport Council International – ACI Europe) Komerciālā foruma dalībnieki - Eiropas lidostu komercstruktūru vadītāji, kuri Rīgā viesojās šā gada septembrī, atzina, ka lidostas «Rīga» piedāvāto iepirkšanās iespēju, kafejnīcu un pakalpojumu piedāvājums ir pārsteidzoši liels un daudzpusīgs salīdzinoši nelielai lidostā.

Kopumā šobrīd lidostā ir 65 dažādas tirdzniecības un pakalpojumu vietas un to skaits un pakalpojumu klāsts nemitīgi papildinās.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām