Astrologs: prezidenta vēlēšanas iekrīt nelabvēlīgā laikā - Saules aptumsumā

2011. gada 16. maijs plkst. 13:40
Autors: BNS
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Valsts prezidenta vēlēšanas kā Latvijas valstij svarīga izvēle kārtējo reizi briest astroloģiski ļoti nelabvēlīgā laikā – 2. jūnijā – Saules aptumsumā, un šis datums labākas izredzes rāda daiļā dzimuma pārstāvei, pavēstīja portālā astrologi.lv.

Sekojot līdzi politiskajām norisēm kopš neatkarības atjaunošanas, atbilstoši astroloģiski sarežģītajam valsts (18.11.1918.) horoskopam, valstiski svarīgi lēmumi bieži vien tiek pieņemti pilnmēnesī, aptumsumā vai citos astroloģiski nelabvēlīgos laikos.

Astrologs Kristaps Baņķis atgādinājis, ka arī pirms četriem gadiem, kad 31.maijā prezidenta amatā izvēlēja Valdi Zatleru, debesīs bija Pilnmēness. Vēlēšanas 2.jūnijā neatkarīgi no izvēlētā prezidenta personas Baņķis uzskata par izvēli, kur «piedalīsies maz saprāta, bet daudz savtības, subjektīvisma, manipulāciju».

«Starta punktam ir vislielākā nozīme valsts pirmās personas un tautas saspēlē, ko pa spēkam nebūtu lauzt pat ideāli atlasītam valstsvīram. Tas būtu tas pats, kas spēkavīru pamatā nodarbināt ar tamborēšanu,» tēlaini izteicies Baņķis.

Astrologs uzsver, ka laiks starp diviem aptumsumiem 1. un 17.jūnijā ir sarežģīts, ko droši vien apliecinās daudzi pasaulē notiekoši procesi, kas «nošvirkstēs kā gaiss no pārsprāguša balona».

Salīdzinoši visvēlīgākais datums vēlēšanām būtu 6.jūnijs, uzskata astrologs. Savukārt par prezidenta amata kandidātu vārdu iesniegšanu, kam likumā noteiktajā kārtībā jānotiek no 19. līdz 24.maijam, var teikt – īstas izvēles pamaz. Būt pirmajam – 19.maijā – ir trāpīt ar labu izdevību. Zatleram, kuram patīk būt pirmajam, jo viņš dzimis Auna pirmajā grādā, būtu ieteicams neizniekot šo savu reto iespēju, uzskata astrologs.

Kopumā Zatlera izredzes vērtējamas kā nosacītas mainīgā zvaigžņu stāvokļa iespaidā, kas nemaz neparedz stabilitāti un attālināti salīdzināmas ar bijušā ģenerālprokurora Jāņa Maizīša vēlēšanu likteni.

«Tomēr vēsture vēl tikai top! Līdzīgi kā redzējām kandidātu izvēles procesā, Zatlera pozīcija ir nepārliecinoša un nestabila, kas var summēties izvēles brīdī. Šādā gadījumā katra diena ir no svara, sākot jau ar kandidatūra nominēšanu un precīzo izvēles brīdi. Zinot šos saskaitāmos, varētu prognozēt izvēli,» klāsta Baņķis.

Vēl vērtējot 2.jūniju, kad varētu notikt prezidenta vēlēšanas, Baņķis pastāstījis, ka šis datums «rada duālismu, neskaidrības, dažādības – tā ka ar vienu kārtu, visticamāk, nepietiks».

«Tas, ka tiek gatavoti rezerves varianti, ir skaidrs. Lielākas izredzes būs tomēr Zatleram unikālās pieredzes dēļ, kas vienreiz jau izvēlēts fāžu maiņā ? Pilnmēnesī,» paskaidrojis Baņķis.

Tomēr 2.jūnijs, salīdzinot ar valsts horoskopu, iezīmē būtisku niansi - varas pārstāvja klupienu un sievietes triumfu. Tas nozīmē, ka starp šķietami līdzvērtīgiem dažādu dzimumu kandidātiem šajās vēlēšanās lielāki plusi būtu daiļā dzimuma pārstāvei, norādījis astrologs. Spēcīgs Vērša akcents 2.jūnija kosmogrammā rāda labas izredzes saimnieciski spēcīgas sievietes vai tikpat labi no saimnieciskām aprindām nākuša vīrieša pozīcijai.

«Tādi svārstīgi laiki plus tāds nepastāvīgs un nedisciplinēts mūsu valsts horoskops. Prezidenta vēlēšanas ir tikai šāda astroloģiski nesekmīgā pamata viena no daudzajām redzamākajām izpausmēm,» atzīst portāls.

Astrologi arī atgādina, ka, pēc valsts horoskopa, sekmīgāka valsts vadītāja demokrātiskā pārvaldes modelī ir sieviete. «Latvijai (horoskopam) vajadzīgs spēcīgs pārvaldītājs, saimnieks, nevis reprezentatīva figūra, kas savukārt nozīmētu būtisku valsts pārvaldes iekārtas maiņu. Skaidrība par šo jautājumu varētu tikt viesta 2014.gadā,» min astrologi.

Dalies ar šo rakstu