Attīstības centrs ir Latvijā

2017. gada 07. jūnijs plkst. 13:43
Autors: Anda Asere
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Dāņu izcelsmes šūšanas pakalpojumu sniedzējs SIA Spectre Latvia šogad plāno lielāko apgrozījumu uzņēmuma vēsturē – sešus miljonus eiro

Fotogrāfijas - raksta galerijā!

SIA Spectre Latvia ir daļa no dāņu ģimenes uzņēmuma AS Spectre. Kompānija Dānijā darbu sāka pagājušā gadsimta 80. gados kā šūšanas pakalpojumu sniedzējs, bet līdz ar ražošanas attīstību Ķīnā uzņēmums pārkvalificējās uz funkcionālā apģērba ražošanu. Tas ļāva saglabāt ražošanu Eiropā, un 90. gados uzņēmums sāka darbību Latvijā. Sākumā tās bija vienkāršākas operācijas, bet šobrīd grupas attīstības centrs ir Latvijā, kur strādā aptuveni 320 cilvēki, stāsta Didzis Piļāns, SIA Spectre Latvia vadītājs.

Uzņēmums atrodas Kalnciemā, un tam ir arī filiāle Rēzeknē. Kalnciemā ir trīs šūšanas līnijas, kā arī paraugu, konstruēšanas un materiālu sagatavošanas nodaļas, bet Rēzeknē ir septiņas šūšanas līnijas. Spectre Latvia ir arī māsas uzņēmums SIA EK Auce, kur strādā aptuveni 200 cilvēku un kam ir cita specializācija. Savukārt Dānijā strādā aptuveni 20 cilvēku, kas nodarbojas ar administratīvajām un tirdzniecības funkcijām. Grupā ir arī strauji augošs uzņēmums Vjetnamā.

Visu rakstu Nostiprina attīstības centru lasiet 7. jūnija laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu