Auto

Autostāvvietu revīzija dod rezultātus

Elīna Pankovska, 25.01.2017

Foto: Edijs Pālens/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

No Rīgas pilsētas būvvaldes apsekotajām 163 autostāvvietām 115 vietās atklātas nepilnības, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Uzņēmēji, kas krīzes ietekmē nav spējuši realizēt saskaņotās būvniecības ieceres, lielā daļā šo būvobjektu teritoriju ir ierīkojuši pagaidu autostāvvietas vai iznomājuši teritorijas trešajām personām, kas būvobjektos sniedz autostāvvietu pakalpojumus, tā apkopojot datus par nerealizētajām būvatļaujām, kam beidzies derīguma termiņš, secinājusi Rīgas pilsētas būvvalde.

«Šobrīd ir izvērtēta dokumentācija un dabā apsekotas 163 autostāvvietas, no kurām 115 konstatētas nepilnības. Proti, stāvvietas ir patvaļīgas vai patvaļīgi pārbūvētas, vai ar patvaļīgi izbūvētiem elementiem, piemēram, samaksas automātiem. Savukārt 48 stāvvietas no pārbaudītajām ir izbūvētas atbilstoši Būvvaldē saskaņotai dokumentācijai,» DB norāda būvvaldes pārstāve Ilze Žūka

Tā kā Būvvaldes mērķis, uzsākot darbu ar šīm autostāvvietām, bija nevis to slēgšana, bet gan sakārtošana atbilstoši prasībām, būvvalde autostāvvietu slēgšanu izmanto tikai kā galējo līdzekli gadījumos, kad autostāvvietu tiesiskie valdītāji neizrāda ieinteresētību autostāvvietu sakārtošanā.

Visu rakstu Autostāvvietu revīzija dod rezultātus lasiet 25. janvāra laikrakstā Dienas Bizness.