Balta saņēmusi atlīdzību pieteikumus par vētras radītiem bojājumiem 80 000 eiro apmērā

2017. gada 14. augusts plkst. 17:26
Autors: Zane Atlāce-Bistere
Dalies ar šo rakstu

Lielākais pieteikumu skaits – 53% – par iepriekšējā nedēļas nogalē notikušās vētras postījumiem reģistrēts transporta apdrošināšanā, savukārt finansiāli apjomīgākie zaudējumi nodarīti īpašumam, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) aktuālā atlīdzību informācija.

Nepilnas dienas laikā BALTA saņēmusi jau teju 70 atlīdzību pieteikumus, kopā veidojot zaudējumus vairāk nekā 80 tūkstošu apmērā.

Lielākā daļa atlīdzību pieteikumu KASKO apdrošināšanā saistīti ar krusas nodarītajiem bojājumiem transportlīdzekļu virsbūvei. Savukārt krītoši zari un koki radījuši zaudējumus ne tikai transportlīdzekļu, bet arī mājokļu īpašniekiem. Atsevišķos gadījumos vētra bijusi īpaši postoša – bojāts īpašuma jumta segums, fasāde un izgāzta sēta.

«Vētras un pērkona negaisi ir bieža parādība vasaras periodā Latvijā, un to izraisītie bojājumi vienmēr ir neplānoti. Tādējādi lielākoties to novēršanai nepieciešami ievērojami finanšu līdzekļi, turklāt – nekavējoši. Apdrošinātājam šādā situācijā ir jāspēj reaģēt ātri,» norāda BALTA Atlīdzību direktors Ingus Savickis.

Tiek prognozēts, ka atlīdzību pieteikumu skaits nākamajās dienās turpinās pieaugt.

Dalies ar šo rakstu