Bizness24h 2018 konkursā uzvar lampas ar Latvijas simboliem

2018. gada 10. aprīlis plkst. 21:21
Dalies ar šo rakstu

Noslēdzies «Bizness24h 2018» fināls. Konkursā kopumā piedalījās 200 komandas, no kurām tikai 16 tika finālā.

Finālā, kurš notika 10.aprīlī «Swedbank» centrālajā ēkā Rīgā, žūrija par labāko atzina un «Biznesa guru 2018» titulu piešķīra komandai «L&V». Šī komanda piedāvā lampas. Otro vietu ieguva komanda «PickMe», bet trešo vietu un Dienas Bizness balvu - komanda «Bamboo».

«L&V» biznesa ideja radās, kad pavisam nejauši internetā atrasts līdzīgs produkts, no kura komandas dalībnieki iedvesmojās. Gaidot Latvijas simtgadi radītas lampas, kuru elementos ir Latvijas simboli. Konkursa uzvarētāji biznesa portālam db.lv stāsta, ka ar šī konkursa palīdzību viņiem ir bijusi iespēja iejusties īstajā biznesa vidē. Šobrīd dalībnieki jau gatavojas nākamajiem soļiem - dalībai tirgos un sadarbībai ar lampu veikaliem, kā arī ir gatavi izpildīt individuālos, specializētos pasūtījumus. Šobrīd zīmols «L&V» piedāvā sešus dažādus lampu veidus, taču nākotnē paredzētas gan citas krāsas, gan dizaini un logo. Šobrīd komandai izdevusies veiksmīga reklāma sociālajā tīklā Facebook - tur tika izveidots konkurss, kura skatījumu skaits sasniedza 46 tūkstošus.

Uzvarētāju komandu pārstāvji izteica gandarījumu par piedalīšanos «Bizness24h 2018» un atzina, ka tas ļāva praksē pārbaudīt savas idejas, papildus iegūstot vērtīgus padomus un apmācības no biznesa, mārketinga profesionāļiem. Kā galveno ieguvumu konkursa uzvarētāji min to, ka tā viņiem bijusi iespēja iziet ārpus ierastajiem rāmjiem, apgūt jaunas prasmes un zināšanas, kā arī šī konkursa ietvaros gūta pieredze par biznesu kopumā.

Zīmols «PickMe» piedāvāja karameli, kura ir iepildīta burkā, piedāvājot trīs garšas - parasto karameli, sāļo karameli un sāļo karameli ar lavandu. Šī komanda piedāvāja arī multifunkcionālus pledus, kas ir mitruma izturīgi, absorbē siltumu un nelaiž cauri vēju.

Zīmols «Bamboo» piedāvāja plūškoku ziedu sīrupu ar dažādām garšām. Sīrupi tiek veidoti no bioloģiski ievāktiem plūškoka ziediem, kas tiek audzēti Blankenfeldes muižā. Komanda piedāvāja iegādāties arī sešas dažādas rotaslietas. Rotās tiek izmantota elastīgā saite, divās kārtās, lai rota var izturēt nejaušus rāvienus un ilgāk kalpotu.

«Bizness24h 2018» finālā dalībnieku sniegumu vērtēja žūrija. Viens no galvenajiem žūrijas vērtēšanas kritērijiem bija komandu peļņas rādītāji.

Fināla noslēgumā žūrijas pārstāvji atzinīgi novērtēja komandu ieguldīto darbu un spēju relatīvi īsā laikā izveidot biznesa idejas, kuras vairākām komandām rezultējušās ar peļņu. Žūrija apsveica jauniešu aktivitāti un novēlēja panākumus tālākajā uzņēmējdarbībā.

«Bizness24h 2018» fināla pasākuma fotogrāfijas skatāmas galerijā!


Novērtē konkursa Bizness24h 2018 dalībnieku biznesa idejas

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds