Brasas tiltu par 4 miljoniem eiro sāks remontēt pēc Dziesmu svētkiem

2018. gada 16. maijs plkst. 12:39
Sadaļa: Būve
Dalies ar šo rakstu

Lai neradītu liekus apgrūtinājumus, remontdarbi uz Brasas pārvada tiks uzsākti pēc Dziesmu un deju svētkiem, DB norādīja Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītāja pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Viņš skaidroja, ka pašlaik noris konkurss par darbu veikšanu. Projekta kopējās izmaksas lēšamas aptuveni 4 miljonu apmērā. Iepriekš izskanēja informācija, ka būvdarbi varētu tikt uzsākti jūlija beigās.

Iecerēts, ka tiks veikti konstrukcijas nostiprināšanas darbi, jo tilta tehniskais stāvoklis ir slikts. Bojātās ceļa konstrukcijas tiks demontētas un to vietā tiks izbūvētas jaunas Tiks mainīts arī segums uz tilta piebraucamajiem ceļiem, kāpnes, kā arī apgaismojums un citas detaļas. Tiks atjaunots arī ceļa segums. Tiltu plānots arī nedaudz paplašināt – tiesa, nevis uz braucamās daļas, bet gan trotuāra rēķina. Tas tāpēc, ka galvenais uzdevums ir nevis palielināt celtspēju, bet gan nodrošināt drošu satiksmes kustību. Remontdarbu laikā tramvaju kustība noritēs pa vienām sliedēm, liecina pašvaldības sniegtā informācija.

Rīgas pašvaldība jau gada sākumā brīdināja galvaspilsētas iedzīvotājus, ka šogad ielu rekonstrukcijas darbi būs vēl vērienīgāki nekā pērn, kad remontdarbu radītais haoss Rīgā izsauca sašutumu.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds