Mazais bizness

Brazīlijai uzradies konkurents

Linda Zalāne, 13.02.2013

Foto: Edmunds Brencis, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Līdz šim Latvijā bija tikai viens pludmales sporta centrs - Brazīlija. Saskatot biznesa iespējas šajā nišā, tikko izveidots līdzgaitnieks - Beach Box.

Beach Box projekta īstenotāji idejas smēlušies no redzētā citās volejbola hallēs ārpus Latvijas, internetā pētījuši arī kādas Kanādā esošas halles būvniecības nianses, atklāj halles vadītājs Arnis Tunte.

Pludmales volejbola halles Beach Box projekta īstenotāji tai atrašanās vietu meklējuši tuvu Rīgas centram, ar ērtu piekļuvi. «Izskatījām dažādas alternatīvas, bet priekšroku devām zālei, kas atrodas VEF sporta kluba teritorijā. Esam noslēguši ilgtermiņa nomas līgumu,» stāsta halles vadītājs A. Tunte. 1000 m2 hallē izveidoti četri laukumi, bet tās tehniskās iespējas elastīgas - laukumus iespējams piemērot citiem pludmales sporta veidiem, izklaides pasākumiem un dažādām sacensībām. Līdzās laukumiem izveidota atpūtas zona ar pludmales bāru.

Beach Box pārstāvis nevēlējās atklāt projekta realizēšanā ieguldītās investīcijas, vien norādīja, ka halle iekārtota apmēram mēneša laikā, lauvas tiesu darbu veikuši projekta īstenotāji paši saviem spēkiem. Beach Box kā savas priekšrocības attiecībā pret konkurentiem uzskata ērtu izvietojumu tiem, kas dzīvo un strādā pilsētas centrā vai tuvumā, bezmaksas auto stāvvietu. Halle konkurēšot arī ar cenu - tā esot draudzīgāka par tirgū pašlaik raksturīgo.

Plašāk lasiet laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru