Citadeles grupa pārdos SIA CBL Cash Logistics

2017. gada 25. aprīlis plkst. 16:27
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

Latvijā un Lietuvā strādājošais inkasācijas un apsardzes pakalpojumu sniedzējs – Eurocash1 grupa – paplašina darbību Latvijā, pievienojot grupai SIA CBL Cash Logistics, ar mērķi veidot spēcīgu platformu, lai attīstītu inkasācijas pakalpojumu uzņēmumu Latvijā un domātu par tālāku attīstību Baltijas valstīs, informē uzņēmums.

SIA CBL Cash Logistics ir Citadeles grupas meitas uzņēmums, kas sniedz inkasācijas pakalpojumus un darbojas ar plašu inkasācijas tīklu visā Latvijā. SIA CBL Cash Logistics īpašnieku maiņas process uzsākts, lai banka Citadele fokusētos uz prioritārajiem biznesa virzieniem – privātpersonu un mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanu un kreditēšanu, un tas tiks pabeigts, kad abas puses saskaņos tehniskos un komerciālos jautājumus turpmākajai sadarbībai. Uzņēmuma apvienošanos un nosaukuma maiņu paredzēts uzsākt pēc īpašnieku maiņas noslēguma, aptuveni šī gada rudenī. Pārejas posma laikā uzņēmumu klienti tiks apkalpoti bez pārmaiņām, kā līdz šim.

Eurocash1 savu darbību Latvijā uzsāka 2011. gadā, nodrošinot fiziskās un tehniskās apsardzes pakalpojumus. Kopš 2012. gada uzņēmums piedāvā arī inkasācijas pakalpojumu un veic klientu apkalpošanu visā Latvijas teritorijā, un tā mērķis ir izveidot spēcīgu inkasācijas kompāniju Baltijas līmenī un kļūt par vienu no konkurētspējīgākiem tirgus spēlētājiem. 2015. gadā “Eurocash1” Latvijā sniegto pakalpojumu apjoms bija 2,1 miljoni eiro, bet Lietuvā 8,5 miljoni eiro, savukārt 2016. gada sniegto pakalpojumu apjoms Latvijā sasniedza 4,2 miljonus, bet Lietuvā pieauga līdz 9,3 miljoniem eiro.

Baltijā Eurocash1 apgrozījums 2015. gadā bija 10,6 miljoni, bet 2016. gadā sasniedza jau 13,5 miljonus eiro.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds