Darbu Baltic International Bank padomē uzsāk Džozefs Kofers Bleks

2016. gada 02. novembris plkst. 16:19
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

AS Baltic International Bank padomē no šā gada 1.novembra darbu uzsāk jauns padomes loceklis – Džozefs Kofers Bleks (Joseph Cofer Black), informē bankas pārstāvji.

Pēdējos desmit gadus Dž.K.Bleks, izmantojot savu unikālo un plašo pieredzi ASV un starptautiskajā tirgū, pasaules vadošajiem uzņēmumiem sniedz stratēģiskās konsultācijas biznesa attīstībā. Kopš 2016.gada aprīļa Dž.K.Bleks ir Cofer International, LLC prezidents.

Savukārt pirms darba uzsākšanas privātajā sektorā, Dž.K.Bleks bija starptautiski atzīta autoritāte terorisma apkarošanā, kiberdrošībā, nacionālajā drošībā un starptautiskajās attiecībās. Dž.K.Bleks ir strādājis ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes Terorisma apkarošanas centrā (1974-2002), un no 1999.gada līdz 2002.gadam J.K.Bleks bija ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes Terorisma apkarošanas centra direktors. Laikā no 2002.gada līdz 2005.gadam Dž.K.Bleks strādāja par ASV Valsts departamenta vēstnieku terorisma apkarošanas koordinācijas jomā.

Tādējādi pašlaik Baltic International Bank padomē darbojas pieci padomes locekļi – Valērijs Belokoņs, Vlada Belokoņa, Andris Ozoliņš, Dr. Hanss Frīdrihs fon Plocs un Džozefs Kofers Bleks.  

Dalies ar šo rakstu