Dinaz pārtop par VIRŠI-A

2016. gada 20. jūlijs plkst. 14:00
Dalies ar šo rakstu

Pašmāju degvielas tirgotājs AS VIRŠI-A, turpinot degvielas uzpildes staciju (DUS) tīkla paplašināšanu, no šodienas atvēris jaunu staciju Rīgā, Uzvaras bulvārī 16. Līdz šim stacija ir strādājusi zem degvielas uzpildes staciju Dinaz zīmola.

Līdz ar jaunā DUS atvēršanu, AS VIRŠI-A īsteno vienu no uzņēmuma stratēģiskajiem attīstības soļiem – VIRŠI-A zīmola pozīciju stiprināšanu galvaspilsētā un tās tuvumā. DUS Arkādijs ir pirmā no vairākām stacijām, ko līdz gada beigām plānots atvērt Rīgā un Pierīgā. Līdz ar jaunās stacijas atvēršanu, radītas vairāk nekā 10 jaunas darbavietas rīdziniekiem.

Tāpat kā citas tīkla stacijas, arī DUS Arkādijs tiks modernizēta atbilstoši jaunajai VIRŠI-A zīmola koncepcijai. Šobrīd DUS ir atvērta un pieejama klientiem, taču tās pārbūve un pilnīga modernizācija atbilstoši VIRŠI-A staciju konceptam ilgs aptuveni 3 nedēļas.

Jānis Riekstiņš, AS VIRŠI-A valdes priekšsēdētājs, komentē: «Mūsdienās klienti dod priekšroku tiem staciju tīkliem, kam ir plašāks reģionālais pārklājums visā Latvijas teritorijā. Tas nozīmē, ka arī uzņēmuma attīstības stratēģijai ir jāsaskan ar klientu vēlmēm. DUS Arkādijs ir viens no uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem – stiprināt zīmola pozīcijas Rīgā, nodrošinot klientus ar precēm un pakalpojumiem tiem izdevīgās vietās. Jāsaka, ka degvielas mazumtirdzniecības tirgus, īpaši Rīgā un Pierīgā, ir piesātināts, un konkurence ir sīva, taču, neskatoties uz to, mēs turpināsim īstenot tādu stratēģiju, kas paredz īstenot trīs formu attīstību – DUS pārpirkšanu, franšīzes izsniegšanu un jaunu DUS būvniecību.»

Kopumā šī ir 8. pilna servisa VIRŠI-A stacija Rīgā un Pierīgas reģionā. Pēc stacijas rekonstrukcijas, klientiem būs pieejams 75.3 m2 plašs veikals. Līdzās veikalam, stacijas teritorijā tiks iekārtota automazgātava. DUS būs pieejams 4G bezmaksas interneta pieslēgums. DUS Arkādijs darba laiks: visu diennakti (00-24).

Dalies ar šo rakstu