Tirdzniecība un pakalpojumi

Euroaptieka pērn nopelnījusi 1,527 miljonus eiro

Žanete Hāka, 21.04.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Pagājušajā gadā zāļu un higiēnas preču tirgotāja SIA Euroaptieka neto apgrozījums palielinājās līdz 32,69 miljoniem eiro, liecina Lursoft dati.

Pērn kāpa arī uzņēmuma peļņa, kas pēc nodokļu nomaksas sasniedza 1,527 miljonus eiro. Pozitīvas izmaiņas vērojamas arī Euroaptiekas rentabilitātes rādītājā, kas pērn sasniedza 18,31. Uzņēmums 2014. gadā nodrošināja 59 darbavietas.

Kopējie Euroaptiekas veiktie nodokļu maksājumi valsts kopbudžetā pērn sasniedza jau 2,388 miljonus eiro.

Uzņēmums nodarbojas arī ar aptieku tīkla darbības nodrošināšanu un apkalpošanu, sniedzot radniecīgām sabiedrībām telpu, inventāra un pamatlīdzekļu nomas, kā arī administrācijas pakalpojumus.

Aizvadītajā gadā uzņēmums izvērsa savu darbību, nomājot un iekārtojot tirdzniecības vietas, iegādājoties aptieku inventāru un nepieciešamo aprīkojumu. Vairumtirgotāja finanšu resursi ir daļēji novirzīti šim mērķim, bet uzņēmuma vadība plāno, ka, sekojot noteiktai stratēģijai, investīcijas sāks atmaksāties jau tuvāko gadu laikā.

Uzņēmums iekļauts Lursoft un laikraksta Dienas Bizness veidotajā lielāko uzņēmumu TOP 500, pēc 2013. gada apgrozījuma ieņemot 219. vietu.