FOTO: Atklāj Immer Digital iepakojuma materiālu ražotni

2017. gada 01. februāris plkst. 16:19
Autors: LETA
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Optimistiskā gadījumā uzņēmums Immer Digital jaunajā elastīgo iepakojuma materiālu ražotnē Ventspilī ieguldītās investīcijas piecu miljonu eiro apmērā plāno atpelnīt piecu gadu laikā, aģentūrai LETA šodien ražotnes atklāšanā sacīja uzņēmumu grupas Immer Group prezidente Irina Mirošņika.

Viņa pastāstīja, ka Immer Digital ražotnes celtniecībai izvēlētā vieta izraudzīta pirms diviem gadiem ar mērķi sākt elastīgā iepakojuma ražošanu Eiropas Savienībā (ES). Tā ir jau otrā uzņēmumu grupai Immer Group piederošā ražotne. Uzņēmums izmantos grupas ražošanas tehnoloģijas, patentus, izejmateriālus un kopā ar kolēģiem no Ukrainas apmācīs personālu.

Uzņēmumā iecerēts nodarbināt apmēram 100 cilvēku.

Ražotnes atklāšanā Mirošņika sacīja, ka pirms lēmuma par ražotnes atvēršanu Latvijā uzņēmums apsvēra iespējas investīciju projektu realizēt arī Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Taču, izvērtējot iespējas nodarbināt vietējo darbaspēku, kā arī vietējās varas atbalstu ražošanas attīstībai un citus faktorus, uzņēmums izlēmis par labu Ventspilij. Viņa pastāstīja, ka ražotnē ir jaunākās tehnoloģijas, kas paver jaunas laminācijas, kā arī etiķešu ražošanas iespējas, un citas modernākās tehnoloģijas iepakojuma materiālu ražošanā.

Pateicoties inovatīviem patentētiem risinājumiem tiks izgatavoti augstas kvalitātes videi draudzīgi elastīgie iepakojumu materiāli, kas atbilst starptautiskajiem - Eiropas Savienības (ES) un arī ASV - standartiem.

Mirošņika pateicās Ventspils pašvaldībai, kā arī sadarbības partneriem un kolektīvam par atbalstu, un pauda pārliecību, ka ražotnē vēl daudz kas tiks paveikts.

AS ImmerDigital dibināta 2015.gada beigās ar mērķi sākt elastīgā iepakojuma ražošanu Eiropas Savienībā, Ventspilī. Tā ir otrā uzņēmumu grupas "ImmerGroup" ražotne. Elastīgo polimēru iepakošanas materiālu rūpnīca Ukrainā ImmerUkrplastic nodrošina ražošanas ciklu no granulām un krāsām līdz gataviem materiālu ruļļiem un maisiem. ImmerUkrplastic klientu vidū ir starptautiski uzņēmumi - Coca Cola, Nestle, JDE, Kraft, Mondalez u.c.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām