Iepakošanas materiālu ražotnē Immer Digital investēti 5 miljoni eiro

2017. gada 27. janvāris plkst. 9:48
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Ventspilī trešdien, 1.februārī tiks atklāta Immer Digital elastīgo iepakojumu ražotne, kas ir vienīgā šāda veida rūpnīca Ziemeļeiropā. Ieguldot privāto kapitālu,  ABLV Bank un attīstības finanšu institūcijas Altum līdzfinansējumu, projektā investēti vairāk nekā 5 miljoni eiro.

«Immer Digital” ražotnē tiks izgatavoti augstas kvalitātes, videi draudzīgi elastīgie iepakojuma materiāli, radītas jaunas darba vietas un palielināta Latvijas eksportspēja. Mēs esam patiesi priecīgi, ka jaunā ražotne uzsāks darbu pilnā apjomā» stāsta uzņēmumu grupas Immer Group prezidente Irina Mirošņika.

Jaunā digitālās drukas ražotne nodrošinās elastīgā iepakojuma, etiķešu un gatavo maisu ražošanu. Immer Digital piedāvās iepakošanas materiālu izgatavošanu gan pārtikas, gan nepārtikas preču iepakošanai tostarp svaigiem, saldētiem, cietiem, šķidriem, ķīmiskiem un citiem.  Pateicoties inovatīvajām ražošanas tehnoloģijām, salīdzinot ar tradicionālajiem iepakojuma veidiem, būtiski palielināsies produktu uzglabāšanas laiks.

Savukārt digitālās drukas priekšrocības ļaus, veidojot unikālus individualizētus iepakojuma dizainus, operatīvi un kvalitatīvi apstrādāt klientu pasūtījumus, kā arī par pieejamu cenu izpildīt neliela apjoma pasūtījumus mazajiem uzņēmējiem un mājražotājiem. Tāpat uzņēmums piedāvās koncepcijas un dizaina izstrādi, pirms-drukas pakalpojumus, un citus risinājumus dažādu drukas materiālu un tehnoloģiju izmantošanas iespējām.

«Mūsu ražošanas tehnoloģiju jau novērtējuši – Orkla Confectionery&Snacks Latvija, Latvijas maiznieks, Pure Chocolate, Apsara un citi. Interesi par sadarbību izrāda arī Lietuvas, Igaunijas un Skandināvijas, Krievijas, Ukrainas un Apvienotas Karalistes uzņēmumi. Mūsu mērķi eksportam ir gan Ziemeļeiropas, gan pasaules tirgu virzienā,» uzsver uzņēmuma Immer Digital rīkotājdirektors Oļegs Savickis.

SIA Immer Digital dibināta 2015.gada beigās ar mērķi uzsākt elastīgā iepakojuma ražošanu Eiropas Savienībā un tā ir jau otrā uzņēmumu grupas Immer Group ražotne. Latvijā uzņēmums izmantos Immer Group unikālās ražošanas tehnoloģijas, patentus, izejmateriālus un kopā ar Ukrainas kolēģiem veiks personāla apmācību. Uzņēmumā iecerēts nodarbināt ap 100 cilvēku. Uzņēmums ir Latvijas Iepakojuma asociācijas un Eiropas Elastīgā iepakojuma asociācijas kā arī Safe Food initiative biedrs.

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds