FOTO: Capital Handling dalība Biznesa aviācijas izstādē EBACE 2016 Šveicē

2016. gada 31. maijs plkst. 11:03
Autors: Dienas Bizness
Dalies ar šo rakstu

Eiropas Biznesa aviācijas asociācija (EBAA) sadarbībā ar Nacionālo Biznesa aviācijas asociāciju (NBAA) 2016. gada 24.-26. maijā Ženēvā, Šveicē PALEXPO arēnā sešpadsmito gadu pēc kārtas, organizēja lielāko biznesa aviācijas izstādi EBACE 2016. Izstāde ir lielākais un nozīmīgākais gada notikums Eiropā, kas plaši pārstāvēts ar biznesa aviācijas nozares darbībā iesaistīto jomu uzņēmumiem un pulcē nozares profesionāļus ne tikai no Eiropas, bet arī ASV, Dienvidamerikas valstīm un Āzijas reģiona.

Izstāde EBACE 2016 bija ceturtā reize, kad uzņēmums Capital Handling izstādē piedalījās ar uzņēmuma stendu, lai iepazīstinātu esošos un potenciālos partnerus un izstādes dalībniekus ar saviem pakalpojumiem, kuri tiek sniegti Rīgas lidostas teritorijā, ar jaunumiem uzņēmuma darbībā, kā arī biznesa aviācijā Latvijas un Baltijas mērogā.

Brauciena mērķis bija dibināt jaunus kontaktus ar sadarbības partneriem, satikt un piesaistīt jaunus partnerus, informēt esošos klientus un partnerus par jaunajiem pakalpojumiem, uzlabojumiem pasažieru apkalpošanas un tehniskajos servisos, uzņēmuma attīstības plāniem. Izstādes laikā partneriem tika piedāvāti pakalpojumi, kas saistīti ar uzņēmuma rīcībā esošo atbilstošu infrastruktūru gaisa kuģu uzgabāšanai un tehniskai apkalpošanai, kā arī privāta pasažieru termināļa pakalpojumus. Uzņēmuma pārstāvji aicināja esošos un potenciālos klientus, ierodoties Rīgā, izmantot ne tikai Capital Handling sniegto servisu Biznesa aviācijas terminālī, bet arī Capital Handling sadarbības partneru pakalpojumus tādās uzņēmējdarbības nozarēs kā nekustamie īpašumi, finanses, viesnīcas un restorāni, skaistumkopšana, auto industrija, sports un atpūta u.c.. Sarunas ar esošajiem un potenciālajiem klientiem notika gan Capital Handling stendā, gan partneru stendos. Capital Handling stendu apmeklēja daudz jaunu potenciālo klientu, lai personīgi iepazītos ar uzņēmuma pārstāvjiem, kā arī pārrunātu iespējamos savstarpējās sadarbības modeļus, iegūtu vairāk informācijas par jaunumiem un iespējām turpmākai savstarpējai sadarbībai.

Īsi pirms izstādes EBACE 2016, Capital Handling parakstīja līgumu ar franču kompāniju Steering Partners par Capital Handling pakalpojumu virzīšanu Eiropas Savienības tirgū. Steering Partners īpašnieki saredz attīstības potenciālu un klientu pieaugošu interesi ne tikai par Rīgas lidostu, bet Baltijas virzienā kopumā.

Dalies ar šo rakstu