Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tuvojoties svētkiem, uzņēmuma "Gemoss" telpās atklāts tradicionālais Riekstu tirdziņš, kurā sveramo riekstu un žāvēto augļu produkciju var iegādāties dažādos fasējumos, traukos un dāvanu komplektos.

"Gemoss" rīkotais Riekstu tirdziņš tika izveidots pirms pieciem gadiem ar mērķi piedāvāt uzņēmumu darbiniekiem vai sadarbības partneriem oriģinālas dāvanas.

"Žāvētu augļu un riekstu cenas sezonas gaitā kopumā ir bijušas stabilas. Atsevišķiem produktiem īsos laika nogriežņos cenu svārstības ir bijušas virs 20%, jo mūsdienās tirgus ir ļoti efektīvs un strauji reaģē uz jebkādām pārmaiņām, piemēram ievedmuitu "karš". Un tomēr cenu izmaiņu galvenais ietekmējošais faktors ilgtermiņā joprojām ir klimats, kas nosaka ražas apjomus un tās kvalitāti," biznesa portālam db.lv skaidro "Gemoss" Iepirkumu speciālists Jānis Melnis.

Kā stāsta uzņēmumā, Riekstu tirdziņa mērķis ir mudināt izvēlēties veselīgas dāvanas. Tirdziņā ir iespēja tikt pie visa sortimenta dažādos apjomos un izpildījumos – ir iespēja iepakot klienta vēlmēm atbilstošā traukā vai iepakojumā, tai skaitā arī tādā, kas atbilst zero waste idejai. Turklāt sveramā produkcija vienmēr esot lētāka.

Riekstu tirdziņā pieprasīti esot arī "Gemoss" izstrādātie produkti – rieksti un žāvēti augļi ar beļģu šokolādi un dažādiem papildinājumiem, piemēram, vafeļu kraukšķiem, kanēli un kafiju.

Tuvojoties Ziemassvētkiem, darba apjoms būtiski pieaug visās "Gemoss" nodaļās. "Trauku nomā tiek izīrēti trauki, inventārs uzņēmumu pasākumiem, veikalu tīkliem piegādājam dažādus produktus un preces, kurām pirmssvētku laikā tiek organizētas akcijas, savukārt, restorānu iepirkumi palielinās banketu skaita pieauguma dēļ. Gada izskaņa vienmēr bijusi šai nozarei lielākais peļņas laiks, un šis gads nav izņēmums," stāsta "Gemoss" tirdzniecības vadītāja Laura Cīrule – Vorkale.

Riekstu tirdziņš "Gemoss" telpās Mūkusalas ielā notiek no 21. novembra līdz 30. decembrim.