Finanses

Gjensidige apvienos Baltijas uzņēmumus

Žanete Hāka, 07.04.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Apdrošināšanas grupa Ziemeļvalstīs un Baltijā Gjensidige nolēmusi apvienot savus uzņēmumus Baltijas valstīs un plāno pabeigt šo procesu līdz rudenim.

Pēc juridiskās apvienošanas pabeigšanas Gjensidige grupa Baltijā darbosies kā apdrošināšanas akciju sabiedrība Gjensidige un tās filiāles Latvijā un Igaunijā. Galvenais birojs darbībai Baltijas valstīs atradīsies Viļņā. Atbildīgā persona par darbību Baltijā būs Māriuss Jundulas, kas ieņem šo amatu jau no viņa iecelšanas brīža pagājušajā oktobrī.

«Apvienojot mūsu uzņēmumus Baltijā, mēs veidojam efektīvu apvienotu organizāciju. Tas veicinās Gjensidige esošās darbības attīstību Baltijas tirgū un radīs stabilu pamatu rentablai izaugsmei šajā reģionā. Mūsu mērķis ir kļūt par šī tirgus līderiem, darbojoties elastīgi, ātri un efektīvi,» stāsta Māriuss Jundulas, ADB Gjensidige ģenerāldirektors.

«Jaunā Baltijas struktūra ļaus mūsu komandai Latvijā uzņemties lielāku atbildību un sniegt savu ieguldījumu Gjensidige grupas rentablā izaugsmē. Šī struktūra ļaus mums efektīvi savstarpēji dalīties ar zināšanām, labākajiem sadarbības partneriem un iniciatīvām visās mūsu Ziemeļvalstu un Baltijas kompānijās,» piebilst Aleksandrs Rjabovs, darbības vadītājs Latvijā.

Viņš min piemēru par sadarbības partneri IT jomā, kas pēc veiksmīgas sadarbības ar Gjensidige uzņēmumu Latvijā, turpinās sniegt pakalpojumus nu jau Baltijas līmenī.

Komentāri

Pievienot komentāru