Grand Hotel Kempinski Riga durvis vērs nedēļas nogalē

2017. gada 11. oktobris plkst. 15:23
Dalies ar šo rakstu

Pieczvaigžņu viesnīca Grand Hotel Kempinski beidzot ver durvis savai Rīgas viesnīcai un numuriņu rezervācija apmeklētājiem pieejama sākot no 15.oktobra, Db.lv uzzināja viesnīcā.

Grand Hotel Kempinski Riga mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka numuriņu cenas svārstās no 235 eiro par nakti standarta numuriņā līdz 3000 eiro diennaktī par prezidenta apartamentiem.

Fotogrāfijas skatiet galerijā!

Kopumā viesiem pieejams 141 pirmās klases numurs un apartaments, SPA, baseins, veselības un fitnesa centrs, kā arī bāri un restorāni, tai skaitā arī jumta terase.

Grand Hotel Kempinski Riga atrodas bijušās viesnīcas Roma ēkā iepretim Latvijas Nacionālajai operai un blakus Vecrīgai, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

DB jau septembra sākumā publicēja interviju ar Grand Hotel Kempinski Riga direktoru Georgu Gančevu, kurš atzina, ka līdz ar jaunās pieczvaigžņu viesnīcas Grand Hotel Kempinski Riga atvēršanu Latvija var sagaidīt jaunus ārvalstu viesus.

Viņš arī stāstīja, ka atverot viesnīcu, tajā strādās ap 110 cilvēkiem, bet vēlāk, kad bizness tiks pilnībā iedarbināts, nostiprināsies tirgū, darbinieku skaits tiks nedaudz palielināts.

Sākotnēji pieczvaigžņu viesnīcā Grand Hotel Kempinski Riga tika plānots ieguldīt aptuveni 30 miljonus eiro, taču kopējais investīciju apjoms vēl tikšot rēķināts, intervijā atklāja G.Gančevs.

LASI VĒL:
FOTO: Pieczvaigžņu viesnīcā Grand Hotel Kempinski Riga

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām