Viesnīcu operators Mogotel pievieno savam «portfelim» Konventa Sētu

Autors: Lelde Petrāne
2017. gada 06. novembris plkst. 14:45

Sākot ar šā gada novembri, SIA Mogotel zīmolam «Rixwell Hotels» ir pievienojusies jauna viesnīca Vecrīgā - «Rixwell Hotel Konventa sēta» (līdz šim viesnīca darbojusies ar nosaukumu «Konventa Sēta»). Šobrīd ēkā norit remonta darbi atsevišķās viesnīcas telpās un pirmos viesus plānots uzņemt 2017. gada nogalē.

«Rixwell Hotel Konventa sēta» līdz šim strādājusi, kā trīszvaigžņu viesnīca, bet, veicot rekonstrukciju un pakāpeniski uzlabojot viesu numurus un publiskās telpas tuvāko gadu laikā, plānots darbu turpināt četrzvaigžņu segmentā.

Viesnīcā ir 141 viesu numurs, un tajā vienlaicīgi var tikt izmitināti 283 viesi. Ēkā ir 6 telpas konferenču, semināru un banketu organizēšanai, kurās iespējams uzņemt no 30 - 100 personām.

Konventa sēta ir ēku komplekss, kas ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis un atrodas Kalēju ielā 9/11 starp Kalēju un Skārņu ielām. Pašlaik ēku kompleksā atrodas viesnīca, Rīgas Porcelāna muzejs, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, dažādi veikali, restorāni un bāri.

Viesnīcu operators «Mogotel» šobrīd pārstāv 10 «Rixwell Hotels» un 2 «Wellton» zīmolu viesnīcas Rīgā, Bauskā un Tallinā.

TEV VARĒTU INTERESĒT ARĪ:

Vecrīgā atvērta jauna viesnīca Relais le Chevalier
Ženēvā, iedvesmojoties no Muzeju nakts, norisināsies Viesnīcu nakts
Jauna koncepta viesu mājas izveidē Āgenskalnā investēti 160 000 eiro
Grand Hotel Kempinski Riga durvis vērs nedēļas nogalē