Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Mākoņpakalpojumu pārdošanas pieaugums, spēcīgs partneru tīkls un esošo klientu pāriešana uz jauno uzņēmuma resursu plānošanas produktu Standard ERP

Šie ir trīs spēcīgākie dzinējspēki, kas pēdējos piecos gados veicināja resursu vadības programmatūras uzņēmuma SIA HansaWorld izaugsmi.

Uzņēmums ir kāpinājis apgrozījumu no 154 tūkst. eiro 2011. gadā līdz vienam miljonam 2015. gadā un ir iekļauts laikraksta Dienas Bizness un Lursoft veidotajā straujāk augošo kompāniju jeb Gazeļu sarakstā. «Šogad prognozējam 10% apgrozījuma un peļņas pieaugumu. Pērn janvārī ieviesām tirgū jaunu produktu Standard ERP, kas tiek piedāvāts ar elastīgo abonēšanas principu. Tas nozīmē klientiem iespēju ieviest uzņēmuma resursu plānošanas sistēmu bez lielām sākotnējām investīcijām licenču iegādei. Līdz ar to esam kļuvuši par pievilcīgāku izvēli pasūtītājiem un paredzam, ka šis modelis palīdzēs mums augt. Plānojam arī attīstīt partneru tīklu Latvijā,» stāsta SIA HansaWorld Latvija vadītāja Barba Zeme.

Viens no pēdējiem tirgus pētījumiem parādīja, ka HansaWorld produktus izmanto 30% Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu, bet tas tika veikts pirms kāda laika, tādēļ pašreizējie rezultāti varētu būt mainījušies, teic B. Zeme.

Pēc viņas sacītā, Latvija ir nobriedis tirgus, kurā lielākā daļa no vidējiem uzņēmumiem izmanto ERP (uzņēmuma resursu plānošanas) programmatūru jau gadiem. Tie ir izglītoti par tehniskajiem risinājumiem un pieprasa augstas kvalitātes produktu.

Visu rakstu Palīdz vadīt uzņēmumu lasiet 24. novembra laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru