Ieskats Foursquare Ņujorkas birojā

2013. gada 03. janvāris plkst. 14:47
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Sociālais medijs Foursquare ir viens no aktīvākajiem un dinamiskākajiem Ņujorkas iesācējuzņēmumu vides pārstāvjiem. Uzņēmums dibināts 2009. gadā un strauji iekarojis popularitāti.

Aizvadītā gada aprīlī Foursquare bija divdesmit miljoni reģistrētu lietotāju, kas ar tā palīdzību «atzīmējas» vietās, kuras ir apmeklējuši. Lietotāja atrašanās vieta tiek noteikta izmantojot GPS vai arī telekomunikāciju operatora datus.

Foursquare birojs atrodas Ņujorkas Brodvejas rajonā, daudzstāvu ēkas desmitajā stāvā. Tajā strādā lielākā daļa no uzņēmuma 135 darbiniekiem, kuriem tiek apmaksāta medicīniskā apdrošināšana, nodrošina atlaides sporta zāles apmeklējumiem, subsidētas pusdienas un bezmaksas uzkodas.

Kompānija birojā darbiniekiem ir gan darba, gan atpūtas telpas. Katram jaunajam darbiniekam tiek izsniegts klēpjdators, kuru var izmantot faktiski jebkurā ēkas vietā. Tāpat Birojs ar konferences videokamerām ir arī savienots ar Foursquare pārstāvniecību Sanfrancisko, lai abas nodaļas būtu lietas kursā par notiekošo abos ASV krastos.

Dalies ar šo rakstu