Mazais bizness

Igauņi novērtē latviešu minimālisma Z&Z furniture mēbeles

Laura Mazbērziņa, 11.10.2018

Jānis Zvirgzdiņš, SIA «Z&Z furniture» valdes loceklis.

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Gulbenes uzņēmums SIA Z&Z furniture, kurš pastāv vien dažus mēnešus, izpelnījies atzinību no kaimiņiem igauņiem par minimālisma stilā ieturētajām mēbelēm, informēja Jānis Zvirgzdiņš, uzņēmuma valdes loceklis.

SIA Z&Z furniture ideja radās nejauši, kad J. Zvirgzdiņam gribējās izveidot kaut ko tādu, kas Gulbenes pusē vēl nav. Tā izveidojās bizness, kura princips ir minimālisma stila mēbeļu ražošana, kur savstarpēji «draudzējas» koks ar metālu.

«Minimālisma stils man asociējās ar skandināvu stilu, kas Eiropā ir pazīstams ar savu vienkāršo pieeju interjera dizainam. Tā ir viena no galvenajām atšķirībām, ar ko tas izceļas citu starpā. Es uzskatu, ka viens no patīkamākajiem aspektiem skandināvu dizainā ir tas, ka mēbeļu dizainā tiek izmantotas tīras un nepiesātinātas līnijas. Šāda tipa mēbeles vizuāli paplašina jebkuru telpu. Šobrīd modē arvien izteiktāk parādās tendence par tīrāku un nepiesātinātu vidi,» sacīja J. Zvirgzdiņš.

Uzņēmums Z&Z furniture ir tendēts uz jebkura sabiedrības slāņa klientu. Mēbeļu cenas ir ļoti atšķirīgas, kā arī klienti ir ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī ārzemnieki. «Darbojamies vien dažus mēnešus, bet jau, pateicoties māsīcai, mūs uzaicināja uz Igaunijas Popup Store veikalu izstādīt savas mēbeles, kuras tika izpirktas, kā arī igauņi ļoti atzinīgi novērtēja mūsu darbu,» stāsta J. Zvirgzdiņš.

Nākotnes plāni ir saistīti ar Etsy platformas apgūšanu. Etsy ir Ebay līdzīga platforma, kur var iegādāties individuāli izgatavotus produktus. «Es uzskatu, ka Etsy platforma paver neaprakstāmas iespējas Latvijas jaunajiem uzņēmējiem. Taču, lai izdotos popularizēt savus produktus šajā platformā, nepieciešams ieguldīt ļoti daudz laika un enerģijas. Noteikti vairākas negulētas naktis. Etsy platformā jādarbojas katru dienu, lai uzņēmējs tajā būtu pamanīts un nepazustu no galvenajām lapām. Uzskatu, ka ar Etsy tirdzniecības platformas palīdzību Latvijā ražotos produktus ir iespējams piedāvāt pircējiem visā pasaulē,» teica J. Zvirgzdiņš.

LASI:

Kā top? SIA Morozov&Son mēbeles

FOTO: Cēsu galdniekam jāpieņem svarīgs biznesa lēmums