Bankas

Inbank Latvia strādājusi ar rekordlielu peļņu un apgrozījumu

Žanete Hāka, 11.03.2019

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Igaunijas kredītiestādes Inbank grupas uzņēmums Inbank Latvia aizvadītajā gadā sasniedzis līdz šim augstākos peļņas un izaugsmes rādītājus kopš uzņēmuma ienākšanas Latvijas tirgū 2015. gadā, informē uzņēmums.

Kā vēsta jaunākie finanšu dati, savas pozīcijas Inbank grupa stiprinājusi arī citās valstīs, uzrādot 9,3 miljonus lielu peļņu un turpinot pilnveidot arī piedāvāto pakalpojumu klāstu. Inbank grupas izaugsmes rādītāji pieauguši par vairāk nekā 25% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, un uzņēmums paredz stabilu izaugsmi arī šogad.

Pašlaik Inbank grupas uzņēmumi piedāvā savus pakalpojumus klientiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā, kur 2018. gadā kopumā kredītos izsniegti 204 miljoni eiro, pārsniedzot iepriekšējā perioda rādītājus par 60%, kas finanšu sektora augstās konkurences apstākļos ir vērā ņemams rezultāts. Inbank grupas aizdevumu portfelis audzis par 143%, sasniedzot 225,6 miljonus eiro, turpretī kompānijas noguldījumu portfelis gada laikā palielinājies par 153%, pērnā gada nogalē sasniedzot jau 240,2 miljonus eiro. Inbank grupas kopējais apgrozījums 2018. gadā bijis 318 miljoni eiro, un visstraujākā izaugsme bija vērojama tieši Igaunijā.

Latvijas tirgū kompānijas pārdošanas rezultāti pērn pieauguši teju divas reizes, sasniedzot 16,4 miljonus eiro un apsteidzot iepriekšējās prognozes, savukārt aizdevumu portfelis ir palielinājies 1,4 reizes, sasniedzot gandrīz 20 miljonus eiro. Arī aktīvo sadarbības partneru skaits Latvijā pērn audzis par 69%.

«Latvijas tirgū mēs šogad koncentrējamies uz jaunu finanšu risinājumu izstrādi, kā arī vēlamies vēl ciešāk sadarboties ar mūsu sadarbības partneriem ar dažādu pārdošanas kanālu palīdzību,» komentē Inbank Latvia valdes priekšsēdētājs Ģirts Lediņš.

Komentāri

Pievienot komentāru