iPad aksesuāra Ampple komanda kaļ jaunus plānus 

Latvijā izstrādātā iPad aizsargvāciņa-skaļruņa Ampple komanda otrā kampaņas dienā stabilizē piesaistīto finansējuma apmēru pūļa finansējuma vietnē Indiegogo

Anda Asere, 2016. gada 12. maijs plkst. 13:00

Avots: indiegogo.com

Šobrīd Ampple sasniedzis 33% no sava mērķa un ar savu naudu par šo iPad aksesuāru «balsojuši» jau 129 atbalstītāji, kopumā piedāvājot 16,3 tūkstošus eiro. Indiegogo pūļa finansējuma kampaņas mērķis ir 50 tūkstoši dolāri un Ampple cena ir, sākot no 95 dolāriem (https://www.indiegogo.com/projects/ampple-your-ipad-s-sound-amplified--3#/). Parasti pūļa finansējuma platformās komandas finansējumu saņem vien tad, ja pilnībā sasniedz vai pārsniedz izvirzīto mērķi. Indiegogo piedāvā ar «elastīgo» mērķi, kas nozīmē, ka projekts saņems finansējumu arī tad, ja netiks savākta visa plānotā summa.

Ampple vadītājs Viesturs Sosārs stāsta, ka otrā kampaņas diena bijusi ļoti nervoza – līdzīgi kā abas iepriekšējās. «Vakardien kampaņa sākās labi, šodien drusku sabremzējās. Saprotam, kāpēc un strādājam, lai būtu labāk,» viņš teic. Kampaņas sākums esot «normāls» un noteikti varējis būt gan labāks, gan arī sliktāks. Viņš pirms kampaņas sākuma un pirmajās tās dienās bija ASV. Papildu citām lietām okeāna otrā krastā V. Sosārs piedalījās TechCrunch Disrupt NY konferences izstādē, kur demonstrēja Ampple darbībā. Ampple no pasākuma organizētājiem saņēma vienu no īpašajiem ielūgumiem – parasti startup kompānijas par dalību tajā maksā samērā augstu cenu. Jau piektdien V. Sosārs būs atpakaļ un kopā ar komandu kals jaunus plānus.

Db.lv jau rakstīja, ka Ampple nodrošina spēcīgu skaņu, izmantojot Coneq skaņas korekcijas algoritmu, inovatīvu akustisko dizainu un iekšējos skaņas kanālus. Papildināts ar t.s. zilzobja tehnoloģiju, Ampple aizsargvāciņš-skaļrunis var tikt savienots ne vien ar iPad ierīcēm, bet arī ar citām, kas izmanto šo tehnoloģiju. Ampple aprīkots ar 5000 mAh bateriju, kas darbojas līdz desmit stundām, tāpēc aizsagvāciņš neizmanto iPad jaudu.

«iPad ir zināms ar tā augstas izšķirtspējas ekrānu, kas bagātina lietotāju iemīļotākās filmas, pārraides un videospēles, taču audio kvalitāte bieži vien iepaliek vizuālajai pieredzei. Ar Ampple lietotāji varēs izbaudīt uzlabotu skatīšanās un klausīšanās pieredzi savā iPad,» saka V. Sosārs. Ampple dibinātāji ir Viesturs Sosārs, Rihards Funts un Kaspars Kalnišs.

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Tevi varētu interesēt
2016. gada 11. maijs plkst. 8:54

Vakar iPad aisargvāciņa-skaļruņa Ampple komanda sāka pūļa finansējuma kampaņu un pirmās dienas...

2016. gada 11. maijs plkst. 8:10

Ilgstoši skatoties filmas un klausoties mūziku planšetdatorā, rodas nepieciešamība...

2016. gada 10. maijs plkst. 14:42

Ampple prezentējis aizsargvāciņu-skaļruni, kas ar savu skaņas kvalitāti uzlabo mūzikas, spēļu...

2016. gada 13. aprīlis plkst. 8:53

Interjera gaismu zīmols Moodberries uzsāk pūļa finansēšanas kampaņu vietnē Indiegogo ar...

2015. gada 29. oktobris plkst. 11:52

Četru Latvijas jauniešu projekts #onemillionyou, kura mērķis bija pūļa finansējuma vietnē ...

Nepalaid garām

Šodien Ventspilī tika prezentēta jaunā koncertzāle «Latvija»....

Biznesa portāls Db.lv bija liecinieks situācijai, kad kāda sieviete SIA «Ilgezeem» tirdzniecības...

Jaunlaicenē ražotās cementēto koka ēveļskaidu plātnes tiek realizētas ne tikai Eiropā, bet...

Asociācija LANĪDA turpina publicēt ikmēneša nekustamā īpašuma tirgus cenu indikatoru....

Jau 22.sezonu Saulkrastos strādā Velosipēdu muzejs, kas ļauj ielūkoties Latvijas velosipēdu ražošanas...