Jūrmalas projektā Muižas nami dzīvokļu cena - 3630 EUR/m² 

Jūrmalā, Bulduros interesentiem durvis vēris pirmais pilnībā rekonstruētais nams topošajā tā sauktajā wellness rezidencē Muižas nami.

Lelde Petrāne, 26.07.2016
1/9

Foto: Publicitātes

Jūrmalā, Bulduros, Muižas ielā 19 top dzīvojamais komplekss Muižas nami, kas sastāv no trim namiem, kur divas ēkas ir restaurēti koka arhitektūras pieminekļi, bet viena ēka - mūsdienīgas arhitektūras paraugs, kas sintēzē ar seno koka arhitektūru veido mūsdienīgu dzīves vidi.

Muižas namu rezidencēs tiek piedāvāti 20 apartamenti platībā no 57 līdz 126 kvadrātmetriem, cenā 3630 EUR/m².

Projektu realizē tā īpašnieks – uzņēmums Inbalans Group, kurš projektā investējis ap 4 miljoniem eiro, partnerībā ar ekskluzīvo īpašumu tirgotāju Baltic Sotheby`s International Realty.

Rezidenču būvuzņēmējs ir SIA Casa Construction. Plānots, ka Muižas nami projekts tiks pabeigts 2016.gada oktobrī - novembrī.

Svinīgajā pasākumā klātesošie varēja iepazīt nule kā pilnībā restaurēto pirmo koka ēku ķieģeļsārtā krāsā ar Jūrmalai tik raksturīgo koka apdari. Izstaigājot rekonstruēto namu, viesi apskatīja pilnībā iekārtotos trīs demo dzīvokļus, no kuriem divi ir pirmajā stāvā, bet trešais – divu līmeņu dzīvoklis – otrajā stāvā.

Jaunākais izdevums