Jysk investē 165 tūkstošus eiro Liepājas veikala attīstībā

2014. gada 07. jūlijs plkst. 10:06
Dalies ar šo rakstu

Mājas un interjera preču ražotājs Jysk šogad investējis 165 tūkstošus eiro Liepājas veikala attīstībā. Veikals tiek pārveidots atbilstoši jaunajam Jysk interjera un dizaina konceptam.

Tas ir piektais Jysk veikals Latvijā, kurā tiek ieviests jaunais kompānijas veikalu interjera koncepts.

Jysk jaunais veikala izkārtojums veidots atbilstoši veikals veikalā principam un virzīts uz to, lai cilvēkam būtu ērtāk orientēties preču klāstā un savstarpēji saistītās preces atrastos blakus, tas palīdzot pircējam vieglāk izdarīt izvēli.

Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure norāda: «Pēc līdzšinējās pieredzes varam secināt, ka liepājnieki salīdzinājumā ar rīdziniekiem ikdienā biežāk iegādājas dažādas saimniecībā nepieciešamas preces un preces dārzam. Savukārt Rīgā vairāk ir iecienītas preces mājas iekārtošanai, dekorēšanai un mantu uzglabāšanai.»

Jysk veikals Liepājā atrodas Jaunās ostmalas ielā, tirdzniecības centrā Rietumu centrs. Veikala kopējā platība ir 1797 kvadrātmetri, un tajā vienlaikus tirgo apmēram 3000 preču. Veikalu Liepājā Jysk atklāja 2005. gadā.

Jaunais veikalu dizaina un interjera koncepts līdz šim ieviests četros Jysk veikalos Rīgā – t/c Damme, A. Saharova ielā, t/c Mols un t/c Spice Home.

Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā ir deviņi veikali – septiņi Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā un Liepājā. Jysk dibinātājs ir dāņu uzņēmējs Larss Larsens, kurš savu pirmo veikalu Dānijā atvēra 1979.gadā. Baltijā Jysk strādā uz franšīzes līguma pamata. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām