Kā top?: Zinātniskajam institūtam Somijā paredzētā tunika Lindström Prodem rūpnīcā Tukumā 

Šajā piektdienā biznesa portāls db.lv viesojas Tukumā, kur «Lindström Prodem» rūpnīcā, kas ir vienīgā «Lindström» apģērbu ražotne pasaulē, vēroja tunikas «Mai» ražošanas procesu. Tā paredzēta ģenētiski zinātniskajam institūtam Somijā.

Rūta Lapiņa, 23.03.2018
1/54

«Lindström Prodem» ražotnē top visdažādāko krāsu un materiālu darba apģērbi.

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Nule kā apritējis gads, kopš Tukumā darbu uzsāka «Lindström» darba apģērbu ražotne – «Lindström Prodem». «Gads ir pagājis un mums ir izdevies iemācīties ļoti daudz jauna – pielāgoties, saprast, akceptēt, kā arī vienkārši labi un kvalitatīvi darīt savu darbu,» atskatoties uz rūpnīcas pirmo darbības gadu, saka tās vadītāja Inga Jaakola.

Tukumā tiek ražoti darba apģērbi, kurus «Lindström» servisa centri nomā saviem klientiem. Arī darba apģērbu regulāra tīrīšana un nomaiņa nepieciešamības gadījumā pieder pie servisa centru piedāvātajiem pakalpojumiem.

«Lindström» grupas servisa centri darbojas 24 valstīs, un darba apģērbu šūšanā sadarbojas ar ļoti daudziem apakšuzņēmējiem. Tukumā tiek šūts apģērbs Ziemeļeiropas un Centrāleiropas valstīm.

Procentuāli no Tukumā saražotā teju 100% aiziet eksportā, Latvijā paliek vien neliela daļa no saražotā. «Mēs apjoma ziņā nosedzam Ziemeļeiropas klientu pamatvajadzības,» viņa piebilst, atzīmējot, ka no Tukuma rūpnīcas katru vakaru izbrauc kravas mašīna ar gatavajiem apģērbiem.

LASI ARĪ:

Somi atver darba apģērbu ražotni Tukumā

Lindstrom Prodem ražošanā investēs 1,399 miljonus eiro

FOTO: Jaunā Lindström darba tērpu ražošanas fabrika tiks nodota ekspluatācijā 2017. gada sākumā

Jaunākais izdevums