Auto

Kāpēc būtu jāpērk VW Tiguan Allspace?

Aldis Zelmenis, 23.02.2018

Tālāk galerijā - raksta autora un ražotāja foto.

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Septiņvietīgajam VW Tiguan Allspace varbūt nav tik svarīga trešā sēdekļu rinda, cik iespēja bagāžniekā sastūķēt vairāk mantu, nenolaupot karaliskas ērtības otrajā sēdekļu rindā sēdošajiem

Izmēram ir nozīme. Tiguan Allspace gadījumā virsbūve pret parasto Tiguan ir par 21 centimetru garāka. Tas ir daudz. Būtiski piebilst, ka, stiprinot automašīnas gaitas un stabilitātes īpašības, Tiguan Allspace riteņbāze ir pastiepta par 109 milimetriem garāka. Palielinātie izmēri būtiski vairo plašumus salonā, ļaujot Allspace piecvietīgajā izpildījumā piedāvāt 760 litru lielu bagāžas telpu, savukārt, nolokot otro sēdekļu rindu, Allspace bagāžnieku varēs palielināt līdz komerctransportam cienīgiem 1920 litriem. Šie ir ļoti vērtīgi «cipari», pat, ja ģimenē bērnu nav daudz, toties ir daudz aktīvās atpūtas ekipējuma sastāvdaļu, ko salikt bagāžniekā. Atsevišķos gadījumos ar Allspace bagāžnieku būs pilnībā pietiekami, lai izvairītos no liekiem papildizdevumiem, piemēram, pērkot jumta bagāžnieku. Komforta un palīgasistentu klāsts ir vairāk nekā iespaidīgs, tādēļ nākamajiem Tiguan Allspace tīkotājiem atliek neapjukt vai nevajadzīgi nepārspīlēt ar papildekstru pasūtināšanu.

Brīdinām, ka, pārlieku aizraujoties, gaidītā gala cena būs ļoti tālu no tās, kas tiek prasīta par lētāko priekšpiedziņas Tiguan Allspace ar 150 ZS jaudīgo 1,4 TSI benzīnmotoru, proti, 25 923 eiro, bet lētākais Allspace ar 4Motion pilnpiedziņu maksās, sākot no 34 317 eiro.

Notestējot Tiguan Allspace ar 150 ZS jaudīgo divu litru dīzeli, ir jāsecina, ka Allspace svara kategorijai dīzelis ir ļoti laba izvēle. Kaut kādos brīžos, īpaši straujāk paātrinoties, pilnai laimei jau gribētos no motora lielāku degsmi un elastību, taču, salīdzinot ar bāzes 150 ZS jaudīgo benzīnmotoru, tas vienalga būs daudzpusīgāks sniegums.

Visu auto apskatu VW Tiguan ar XL izmēru lasiet 23. februāra laikrakstā Dienas Bizness.

VISI AUTO APSKATI: http://www.db.lv/atslegvardi/auto-apskats

Komentāri

Pievienot komentāru