Karavela plāno vēsturiski lielāko apgrozījumu

2017. gada 19. septembris plkst. 15:19
Autors: Rūta Cinīte
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Zivju pārstrādes uzņēmuma SIA Karavela šī gada rādītāji ļauj prognozēt vēsturiski lielāko apgrozījumu - plānots, ka gadā kopumā tas varētu sasniegt 34-35 miljonus eiro, kas ir par 20% vairāk nekā 2016. gadā, informē SIA Karavela mārketinga direktors un līdzīpašnieks Jānis Endele.

«Neskatoties uz tirgus apstākļiem un apgrozījuma kritumu 2015. un 2016.gadā, šogad Karavela atgriezusies pie straujas izaugsmes, pateicoties vairākiem realizētiem projektiem Rietumeiropas eksporta tirgos un ASV. Šogad uzsākta sadarbība ar ALDI un LIDL lielveikalu tīkliem Vācijā, vairākiem privātās preču zīmes turētājiem Austrijā, Francijā, Nīderlandē un ASV,» norāda kompānijā.

Karavela ver Lidl durvis

Uz Rietumiem eksportējošiem Latvijas zivrūpniekiem nākamgad vajadzētu just darba rezultātus

Kā top: Karavelas skumbriju konservi

Šogad lielākajā pārtikas izstādē pasaulē Anuga 2017, kas notiks Ķelnē no 7.-10. oktobrim, Karavela prezentēs vairākus jaunus un inovatīvus produktus, kas izstrādāti kopā ar lielākajiem uzņēmuma klientiem un, kuri varētu būt interesanti visiem tirgiem. Kompānija arī atzīmē, ka pagājušā gada lielākajā pasaules pārtikas forumā SIAL 2016, Karavelas produkts Petites sardines tika nominēts kā inovatīvākais produkts savā produktu grupā.

2017. gada augustā Karavela finanšu rezultāti uzrādīja vēsturiski lielākos apgrozījuma rādītājus – 3,88 miljonus eiro un realizētas vairāk nekā 5,5 miljoni produkcijas vienību. Kopumā apgrozījums 2017. gada astoņos mēnešos sasniedza 22,9 miljonus eiro.

2016. gadā kompānija strādāja ar 28,3 miljonu eiro apgrozījumu.

SIA Karavela ir viens no lielākajiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Baltijā, galvenā uzņēmuma specializācija ir zivju konservi un izstrādājumi no Atlantijas okeāna zivīm dažādos iepakojumos. SIA Karavela īpašnieki ir valdes loceklis Andris Bite, mārketinga direktors Jānis Endele un Jānis Bite. Vairāk nekā 90% uzņēmuma produkcijas tiek eksportēta.

Dalies ar šo rakstu