Kas izkonkurēs KIA Sportage?

2017. gada 29. septembris plkst. 8:59
Autors: Aldis Zelmenis
Sadaļa: Auto
Dalies ar šo rakstu

KIA Stonic ir jauns B segmenta SUV modelis, kas pēc ražotāja aplēsēm jau tuvākajos gados kļūs par Eiropā populārāko KIA modeli, izkonkurējot pat lielo brāli KIA Sportage

Produkts, ko Eiropā sagaida milzu panākumi. Kompakts, ērts un funkcionāls. Ļoti svarīga iezīme, ka, neraugoties uz savu mazo izmēru un pieejamo cenu, KIA Stonic ir rūpīgi nostrādāts modelis ar rūpīgu apdares materiālu izvēli, nemaz nerunājot par personalizēšanas iespējām, atļaujot Stonic salikt dažādās variācijās, kombinējot 9 virsbūves, 5 jumta un 4 salona toņus. Skaidrs, ka Stonic ir mazs auto, taču tas pa visām varītēm centīsies izpatikt arī ģimenēm. Bagāžnieks ir 352 litru liels. Tas ir gaužām maz, toties otrajā rindā varēs satilpt pat divi pieaugušie. Komforta un ērtības būs ierobežotās devās, bet garāka auguma pasažieriem tur atrasties garākos pārbraucienos vispār nav ieteicams. Nelielam uzmundrinājumam var pieminēt, ka atzveltnes slīpums ir pietiekoši relaksējošs, nebūs jāsēž kā alvas zaldātiņam. Turklāt pats iekāpšanas un izkāpšanas process ir komfortablāks, nekā to varētu gaidīt, jo aizmugurējo durvju atvēršanas leņķis ir gandrīz 90 grādi.

Iespaidīgi, ka Stonic aprīkojumā ir visu veidu elektroniskie asistenti, kas sastopami lielāka izmēra un raudzes automobiļos. Tagad – par pašu galveno, proti, par KIA Stonic cenu Latvijā. Bāzes modelis ar 84 ZS jaudīgo 1,25 litru benzīnmotoru maksās, sākot no 13990 eiro. Modifikācija ar 100 ZS jaudīgo 1,4 litru benzīnmotoru, kas pašmāju pircējus varētu ieinteresēt visvairāk, – sākot no 14990 eiro.

Visu rakstu Nobriedis panākumiem lasiet 29. septembra laikrakstā Dienas Bizness.


TEV VARĒTU INTERESĒT ARĪ:

Jaunākās paaudzes Civic Type R Baltijā ieradīses ap gadu miju
Pirmie Lexus LC modeļi ieradušies Baltijā
Alfa Romeo Stelvio piemirsts par dažiem sīkumiem
Baltijas tirgum paredzētos Volkswagen T-Roc ražos Portugālē

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām