Knicks leģenda Kings Porziņģa daudzpusību nosauc par «ko vēl neredzētu»

2017. gada 21. novembris plkst. 15:00
Autors: LETA--ESPN
Sadaļa: Sports
Dalies ar šo rakstu

Kristaps Porziņģis ar savu daudzpusību rāda «ko vēl neredzētu», uzskata Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas «Knicks» kādreizējā zvaigzne Bernards Kings, kurš basketbolā, to spēlējot un skatoties, ir vairāk nekā 40 gadus.

«Viņš ir bijis patiesi izcils,» Kings izteicies par Ņujorkas komandā trešo sezonu aizvadošo latvieti. «Nekad neesmu redzējis septiņas pēdas un trīs collas garu puisi tā izpildot trīspunktu metienus. Viņam arī ir lieliska spēles izpratne, kā arī prasmes pozīcijas izvēlē laukumā un kā iegūt šo pozīciju.»

Kļūstot par «Knicks» lielāko zvaigzni, Porziņģis šosezon ievērojami uzlabojis visus savus statistikas rādītājus un pašlaik ir ceturtajā vietā līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Slavas zālē ievēlētais Kings, kurš nesen uzrakstījis grāmatu par savu dzīvi, jūtas pārsteigts par latvieti.

«Ko es pamanu aiz rezultativitātes, ir viņa spēja pārredzēt laukumu,» vērtē Kings. «Ne vienmēr to var pamanīt spēlētājos. Ja es runāju par lielisku laukuma pārredzamību, ar to domāju aizsargam raksturīgu pārredzamību. Ļoti reti šādas īpašības piemīt garajiem, īpaši viņa auguma spēlētājiem. Nezinu vai mēs ko tādu esam redzējuši iepriekš.»

Kā vēstīts, Porziņģis pirmdien iemeta 25 punktus, palīdzot Ņujorkas «Knicks» savā laukumā ar rezultātu 107:85 pārspēt Losandželosas «Clippers», kas cieta devīto zaudējumu pēc kārtas. Ar deviņām uzvarām 16 mačos Austrumu konferences kopvērtējumā komanda ieņem sesto vietu.

Kinga 14 sezonas ilgo NBA karjeru ietekmēja smags ceļgala savainojums. «Knicks» viņš spēlēja no 1982. līdz 1987.gadam, divreiz piedaloties izslēgšanas turnīrā. Kinga autobiogrāfija nāca klajā novembra sākumā.

Dalies ar šo rakstu