Latgalē atklāj jauno Ditton Chain pievadķēžu rūpnīcu

2011. gada 07. oktobris plkst. 18:15
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Piektdien tika atklāta jaunā Ditton Chain pievadķēžu ražošanas rūpnīca, kuras ražotās pievadķēdes tiks eksportētas uz Eiropas Savienību un ASV.

«Mūsu mērķis šajā projektā ir ražot konkurētspējīgas pievadķēdes ar augstu pievienoto vērtību – īpaši automobiļu ķēdes un speciālās ķēdes eksportam uz ES un ASV tirgu, kā arī potenciāli perspektīvo Krievijas un NVS valstu tirgu,» stāstīja SIA Ditton Chain valdes loceklis Raimonds Bruževičs.

Rūpnīca aprīkota ar termiskajām apstrādes iekārtām rūdīšanai un nitrocementācijai. Tajās temperatūra sasniedz teju tūkstoti grādu pēc Celsija, un padara detaļas īpaši izturīgas, kā arī citas specifiskas ražošanas iekārtas, no kurām liela daļa ir izgatavotas speciāli Ditton Chain vajadzībām.

Ditton Chain ražošanas telpu rekonstrukcijas projekta kopējās izmaksas ir vairāk nekā 7,2 miljoni latu, no kuriem trīs miljoni latu ir ES Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums un vairāk nekā trīs miljoni latu – bankas Citadele piešķirtais finansējums. Atlikušo projekta realizācijai nepieciešamo finansējumu uzņēmums nodrošināja pats.