Latvijas Expo paviljonā tiekas loģistikas nozares līderi

2017. gada 15. jūnijs plkst. 16:48
Autors: Db.lv
Sadaļa: Expo 2017
Dalies ar šo rakstu

Astana Expo 2017 ietvaros norisinājās ceturtais Starptautiskais transporta un loģistikas forums Jaunais zīda ceļš. Uz Latvijas paviljonu ieradās pārstāvji no Latvijas dzelzceļa, DHL, RTSB un KTŽ Express.

Fotogrāfijas - raksta galerijā!

Latvijas paviljonā viesojās Latvijas dzelzceļa viceprezidents Ēriks Šmuksts un LDz Loģistika valdes priekšsēdētājs, kuri ar Latvijas zīmīgākajām vietām un ekonomikas nozarēm iepazīstināja DHL augstas pievienotās vērtības pakalpojumu vadītāju Zaferu Enginu, loģistikas kompānijas RTSB vadītājus Valēriju un Arturu Ballardus, kā arī KTŽ Express Multimodālo pārvadājumu departamenta vadītāju Nuržanu Žakenovu.

Viesi noskatījās video par Latviju un Latvijas dzelzceļu. Pēcāk delegācija izbaudīja virtuālās realitātes briļļu piedāvātas iespējas un devās «lidojumā» pāri Rīgai, klausījās Raimonda Paula mūziku, izstaigāja Latvijas takas un pludmali, kā arī devās braucienā ar lokomotīvi pa Latvijas tranzīta ceļiem.

Foruma tēma Jauna enerģija – jauna ekonomika, tika pieskaņota Expo izstādes galvenajai tēmai Nākotnes enerģija. Vērienīgā pasākuma dalībnieki sprieda par jaunām vēsmām tranzītbiznesā, «zaļo ekonomiku» un inovācijām. Latvijas dzelzceļa ūdeņraža lokomotīves prototips Hyloco ir viena no šādām inovācijām.


LASI, SKATIES ARĪ:

VIDEO: Latvijas paviljona atklāšana Astana Expo 2017

Astanas Expo izveidotas unikālas skulptūras

VIDEO: Dienvidkorejas paviljonu Astanā atklāj ar robotiem un interaktīvo mežu

Video: Latvijas EXPO paviljona atklāšana Rīgā

FOTO: Uzbekistāna pasaulei izrāda nākotnes auto

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām