Latvijas zīmols Paade Mode prezentē rudens un ziemas kolekciju 

Bērnu apģērbu zīmols Paade Mode nācis klajā ar rudens un ziemas kolekciju Raksti.

Lelde Petrāne, 2012. gada 10. oktobris plkst. 12:14

Kolekciju Raksti raksturojot harmoniska, maiga un neitrāla krāsu gamma. Pamatkrāsas - tumši zilā, lina pelēka, pelēki brūna un laša rozā.

Kolekcijā ietvertie apģērbi, kas ražoti Latvijā, ir veltījums brīvdienām, sirsnīgām pastaigām, rudens un ziemas prieku baudīšanai, piemēroti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Kolekcijā ietilpst merino vilnas adījumi, vilnas, kokvilnas un lina apģērbi.

Kolekcijas apdrukās izmantots zīmola īpašnieku dzimtas ģimenes ģērbonis, kas nemainīgs saglabājies no 16.gs., Kuršu ķoniņu Ziemeļciema nozīmējums.

Kolekcijas autores ir Linda Raituma un Marta Ezerkalna.

Saskaņā ar L. Raitumas sacīto biznesa portālam db.lv zīmola klienti esot ekonomiski aktīvi ar vidēji augstiem un augstiem ienākumiem. «Ļoti reti klients ir uzticīgs tikai vienam zīmolam, īpaši attiecībā uz bērnu apģērbu. Viens zīmols būs piemērotāks ikdienai, cits svētkiem. Mūsu apģērbu iegādājas greznākai ikdienai, svētkiem,» sacīja L. Raituma.

«Pieprasījums pēc noteiktiem apģērba veidiem ir atšķirīgs, izlaidumu un kristību laikā dominē pieprasījums pēc svētku apģērbiem, greznākām kleitām un svētku kostīmiem, oktobris un novembris, klimatisko apstākļu ietekmē, ir adījumu mēneši- siltās bikses, jakas, cepures, cimdi,» skaidroja zīmola pārstāve.

Zīmola piedāvājums paredzēts meitenēm un zēniem vecumā līdz 8 gadiem. Kolekcijas ražošanā tiek izmantoti ārpakalpojumi, kolekciju paraugi top uzņēmumā, bet gala piedāvājums klientiem top, sadarbojoties ar Latvijas uzņēmumiem, kas sniedz šūšanas un adīšanas pakalpojumus. Partneri esot vairāki, atkarībā no specializēšanās, darba izpildes kvalitātes, termiņiem.

 

Kā iepriekš vēstīja laikraksts Dienas bizness, L. Raituma, zīmola Paade Mode īpašniece, darbu finanšu sfērā nomainījusi pret bērnu apģērbu ražošanu. «Sievietēm ir tāda privilēģija - būt mātei. Mūsu ģimenē pirms diviem gadiem ienāca jaunākā meitiņa. Tā bija laba iespēja apstāties, padomāt un izvērtēt, cik karjera, ko es rūpīgi biju veidojusi, sakrīt ar to, ko es patiesībā vēlos,» septembra beigās laikrakstam sacīja L. Raituma.

Dalies ar šo rakstu!