Likvidēts kosmētikas ražotājs SIA Attirance

2018. gada 30. janvāris plkst. 9:35
Autors: Dienas Bizness
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Pēc kosmētikas ražotāja SIA «Attirance» maksātnespējas procesa izbeigšanas pagājušajā nedēļā, šonedēļ uzņēmums likvidēts, ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Pirmdien, 29.janvārī SIA «Attirance» izslēgts no komercreģistra.

SIA «Attirance» izveidots 2003.gadā, un nodarbojās kosmētikas ražošanu. Uzņēmums savas darbības pirmajos gados strauji attīstījās, ik gadu dubultojot savu apgrozījumu, un 2010.gadā tā apgrozījums pārsniedza vienu miljonu eiro. Lielāko apgrozījumu SIA «Attirance» sasniedza 2011.gadā, kad uzņēmuma apgrozījums sasniedza 1,550 miljonus eiro.

Uzņēmuma peļņa tā darbības laikā bijusi svārstīga - no pāris tūkstošiem līdz 274 tūkstošiem eiro, ko uzņēmums nopelnīja pirmskrīzes buma laikā 2007.gadā. Četros no 12 darbības gadiem, par kuriem «Lursoft» pieejami uzņēmuma finanšu rādītāji, SIA «Attirance» arī cietis zaudējumus. Lielākie tie bija 2012.gadā, sasniedzot 370 tūkstošus eiro.

Pēdējais gads, par kuru iesniegts uzņēmuma gada pārskats, bija 2015.gads, un tajā SIA «Attirance» apgrozījums bija 1,125 miljoni eiro, bet tam bija zaudējumi gandrīz 10 tūkstošu eiro apjomā.

2016.gada 23.septembrī tiesa ierosināja SIA «Attirance» maksātnespējas procesu pēc AS «Capitalia» iesnieguma, jo kosmētikas ražotājs nebija veicis AS «Capitalia» aizdevuma atmaksu līgumā noteiktajā termiņā un bija parādā 26 tūkstošus eiro.

Pagājušajā nedēļā, 2018.gada 24.janvārī Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa izbeidza maksātnespējas procesu, jo bija izpildīts kreditoru prasījumu segšanas plāns.

SIA «Attirance» vienīgā īpašniece no 2006.gada līdz uzņēmuma likvidācijai bija Mirdza Liepiņa.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds