LSC Shipmanagement saņem trīs jaunus kuģus

2016. gada 27. janvāris plkst. 9:47
Autors: Dienas Bizness
Dalies ar šo rakstu

AS Latvijas kuģniecības meitas uzņēmums SIA LSC Shipmanagement (LSCSM) papildinās savu tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar trīs jaunuzbūvētiem kuģiem naftas un ķīmisko vielu pārvadāšanai. Pirmais no trim kuģiem tika saņemts 11. janvārī – 183 metrus garais tankeris Elandra Spruce. Nākamais papildinājums flotē sagaidāms aprīlī – tankeris Elandra Palm, savukārt maijā flotei tiks pievienots Elandra Oak, informē uzņēmumā.

Elandra Spruce ir pirmais no trim jaunajiem kuģiem, kurus būvē Dienvidkorejā bāzētā kuģu būves kompānija SSP SHIPBUILDING. Tankeris ir paredzēts naftas produktu un ķīmisko vielu pārvadāšanai. Tā kopējais garums ir 183 metri un kravnesība - 50300 tonnas.

AS Latvijas kuģniecībai (NASDAQ RIGA: LSC1R) pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 500 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas, un papildus tehniski pārvalda vēl 5 kuģus, kopumā vadot 21 kuģu lielu floti. LK flotes vidējais vecums ir 8 gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.


 

Dalies ar šo rakstu