Mūzikas straumēšanas serviss Spotify pieejams arī Latvijā

2013. gada 16. aprīlis plkst. 9:40
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Mūzikas straumēšanas serviss Spotify no otrdienas pieejams arī Latvijā. Pakalpojums piedāvā legālā veidā un bez maksas klausīties vairāk nekā 20 miljonus dziesmu, kuras nav jālejupielādē vai jāpērk.

Ar šī servisa starpniecību mūziku ir iespējams klausīties datorā, mobilajā tālrunī, planšetdatorā un mājas izklaides sistēmā. Tāpat Spotify lietotāji var aplūkot un klausīties arī citu lietotāju apkopotās dziesmu kolekcijas.

Spotify pazīstams kā lietotājiem bez maksas (ar laika ierobežojumu) pieejams mūzikas klausīšanās serviss, kas balstīts uz ienākumiem no reklāmas. Lai klausītos mūziku arī ar mobilajām ierīcēm, ir pieejams maksas Spotify Premium serviss.

Pakalpojums piedāvā trīs mūzikas klausīšanās veidos - Spotify Free, kas balstās uz reklāmām, Spotify Unlimited – abonēšanas maksa 3,49 eiro mēnesī un Spotify Premium – abonēšanas maksa 6,99 eiro mēnesī.

Spotify ir vairāk nekā 24 miljoni aktīvo bezmaksas mūzikas servisa lietotāju un vairāk nekā seši miljoni lietotāju, kas izmanto maksas pakalpojumus. Spotify ekskluzīvie reklāmas partneri Baltijā ir Coca-Cola un SEB banka. Kopumā pakalpojums ir pieejams 28 pasaules valstīs.

Kopš darbības uzsākšanas Zviedrijā 2008.gadā Spotify autortiesību turētājiem ir izmaksājis vairāk nekā pusmiljardu ASV dolāru un plāno izmaksāt vēl pusmiljardu ASV dolāru 2013. gadā.
 

Dalies ar šo rakstu