Nacionālā apvienība būtu gatava uzņemties atbildību par SM

2013. gada 16. janvāris plkst. 9:05
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Nacionālā apvienība (NA) būtu gatava uzņemties atbildību par Satiksmes ministriju (SM) un iegūt satiksmes ministra portfeli, šorīt sarunā ar Latvijas Radio sacīja apvienības līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš.

«Ja mēs skatāmies pēc Nacionālās apvienības pārstāvniecības valdībā un pārstāvniecības Saeimā, tad, salīdzinot ar citām politiskajām partijām, tas neapšaubāmi ir neproporcionāli, tomēr es gribētu teikt, ka šis nav Nacionālās apvienības pašmērķis, kā rezultātā varbūt tiktu destabilizēta situācija valdībā,» sacīja G. Bērziņš.

NA līdzpriekšsēdētājs atzīmēja, ka patlaban apvienībā nav runāts par konkrētu satiksmes ministra kandidātu, tomēr apvienībai nebūtu grūti atrast ar satiksmes nozari saistītu profesionāli, kurš varētu pretendēt uz satiksmes amatu.

Db.lv jau vēstīja, ka otrdien kļuva zināms, ka, rodoties viedokļa atšķirībām gan ar valdības koalīciju, gan opozīciju, satiksmes ministrs Aivis Ronis, lai noņemtu spriedzi koalīcijā, pieņēmis lēmumu aiziet no darba valdībā. Demisijas tehniskās detaļas tuvākajās dienās Ronis pārrunās ar valdības vadītāju V. Dombrovski.

A. Ronis pēdējo divu nedēļu laikā sabiedrības un mediju uzmanības lokā nonācis trīs iemeslu dēļ - saistībā ar algu palielināšanu lielajās valsts kapitālsabiedrībās, tostarp Latvijas Dzelzceļā, saistībā ar personāla izmaiņām kapitālsabiedrībās un Latvijas Televīzijā atspoguļoto trīs Satiksmes ministrijas (SM) valsts amatpersonu vairāku dienu komandējumu uz Maskavu, lai saskaitītu pāris pamatlīdzekļu, rakstīja laikraksts Diena.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām