New Hanza Capital iegādājas loģistikas kompleksu Rīgā

2018. gada 31. janvāris plkst. 15:34
Autors: Dienas Bizness
Dalies ar šo rakstu

Turpinot uzņēmuma darbības mērķu īstenošanu, New Hanza Capital papildinājis tās pārvaldībā esošo īpašumu portfeli ar loģistikas kompleksu Rīgā, kuru veido noliktavu ēkas Maskavas ielā 462 un Maskavas ielā 464A, liecina uzņēmuma paziņojums Nasdaq Riga.

Īpašums iegādāts izsolē par 4,6 miljoniem eiro, kā arī veikti mazāki papildu ieguldījumi saistīto būvju iegādē.Loģistikas kompleksa teritorija aizņem 12,55 hektārus un tajā atrodas trīs modernas noliktavu ēkas ar biroju telpām, kuras celtas pēdējo 10 gadu laikā.

Šo ēku kopējā iznomājamā platība sasniedz 26 000 m2 un lielākais nomnieks ir viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Baltijas valstīs Latakko, SIA. Teritorijā atrodas arī mazvērtīga apbūve, kuru plānots demontēt, atbrīvojot 7,5 hektāru lielu zemes gabalu attīstībai.

Līdz ar to, šobrīd jau ir uzsākti vēl vienas 25 000m2 lielas A klases noliktavu ēkas projektēšanas darbi.Loģistikas komplekss Rīgā ievērojami papildina New Hanza Capital iznomājamo noliktavu telpu klāstu.

Līdz šim uzņēmuma portfelī bija loģistikas komplekss «Piepilsētas», Ķekavas novadā, kurš tika iegādāts 2016. gada nogalē. Šī kompleksa kopējā iznomājamā platība ir 13 360 m2 un šobrīd tas ir pilnībā iznomāts.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds